Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én érzem ezt a hiányérzetet?

Csak én érzem ezt a hiányérzetet?

Figyelt kérdés

Először is Boldog új évet! :)


Ugye tegnap volt szilveszter. Mint sokan mások, én is elmentem bulizni. Házibuli volt, a haverokkal. Eddig a legjobb szilveszterem volt aztán most így itthon pihenve olyan hiányérzetem van. Annyira jó volt minden, holnaptól meg visszacsöppenünk szürke hétköznapokba is.


Na meg a mi helyzetünk kicsit más, mert amíg a haverok tanulnak vagy két műszakban nyomják, addig én 4ben és még csak nem is tudok hétvégente velük találkozni, na meg el fognak költözni elég messzire és nem tudom, hogy a következő szilveszterre újra együtt lesz a csapat.


Szóval, annyira hiányérzetem van... Csak engem kap el így vagy ti is így érzitek?



2018. jan. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így érzek :(

Buék

2018. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van.


Sajnos ami nekem a legjobban hiányozni fog ugye az a nő akibe belezúgtam.

Már úgymond régóta együtt vagyunk amolyan barátság extrákkal a kapcsolatunk. Csak sajnos ő a téli szezonba lakik a környéken, április közepén megy vissza Balatoni házukba ahol a szülei laknak, ott van egy családi ilyen kávézójuk, meg éttermük amit szezonban üzemeltetnek és abból bejön nekik annyi hogy ilyenkor téli időszakba simán megélnek. Még gyerek volt a csaj amikor apja elkezdte csinálni, és ott ragadtak. Most már csak ő jár haza ilyen hosszú időre, a szülei csak 3-4 hetente jönnek 2 napra és ennyi. A nagymamája lakik itt, ő már nem akar menni sehova, arra a kis időre ami hátra van neki. A csaj meg kötődik az itteni dolgokhoz is, meg ugye a nagymamája már nem bírja egyedül a telet a fűtés miatt így abba besegít meg alkalmi munkát vállal helyben. Idén vagy is most már január második hétvégéjén hazafog utazni és már csak húsvétkor jön még ide 2-3 napra és utána október végéig nem jön haza.

Bármikor lemehetek hozzájuk látogatóba, csak én 12 órás műszakba dolgozom, és állandóan, nem mindig engedhetem meg ezt magamnak. Meg azért is van hiányérzetem mert most volt először olyan karácsonyi szabim amikor itthon voltam a két ünnep között is, mivel ahol vagyok ott csak karácsonykor van megállás. Most sok szabim maradt és kiadták. Ez is fog hiányozni, nagyon jó volt most ez a kis pihenő nekem.


Sajnos ilyen az életem. Az az egy vigasztal hogy helyre bírtam rázni egy régi barátságomat ami nagyon ellaposodott az utóbbi egy évbe a munka miatt nem volt időnk egymásra. Most így az ünnepek alatt legalább ezt megbírtam tenni, volt rá időm, meg türelmem is.


BÚÉK!

2018. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez természetes érzés az ünnepek, bulizós időszakok, vagy akár egy jól sikerült nyaralás után.
2018. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Persze ez természetes... Mindene ilyen szuper élmény után ezt érzed de gondolj bele hogy jön majd egy újabb... Addig is van mit várni! Hiszen ha minden nap ünnep lenne akkor egy idő után meg már az is monoton és unalmas... Az ünnepeknek megvan a maga varázsa... De mint minden más ez is elmúlik egyszer.... Ettől függetlenül nekem sincs kedvem visszaülni az iskolapadba... Úgyhogy a szerdát 0 eletkedvvel fogom kezdeni... De sebaj...

B.Ú.É.K!

2018. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!