Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan felejtsem el?

Anonym982 kérdése:

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap sikerült annyira berúgni,hogy nem emlékszem semmire..rokonokkal szilvesztereztünk,és elméletileg keresztanyámnak szerelmet vallottam...nagyon kínosan éreztem magam,mert van 1 barátnőm,és amúgyis keresztanyámtól nem akarnék semmit,és most annyira kellemetlenül érzem magam-e miatt,hogy többet nem akarok keresztanyámmal találkozni...hogy felejtsem el ezt az egész dolgot?

2018. jan. 1. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez elég gáz, de azért remélhetőleg a rokonság is tisztában van vele, hogy "nem voltál magadnál".
2018. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkent én jópár eve a régi munkahelyemen, a főnökasszonnyal voltam így, állítólag meg is "csöcsörésztem". Nem tudom, mert nálam filmszakadás volt. Akkor megfogadtam, hogy megegyszer nem rúgok be ennyire és tartom is magam ehhez, azóta is.
2018. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo :D idovel rohadt vicces story lesz csak mond el neki h annyira reszeg voltal h azt se tudtad mit beszelsz... Nyugi megesik az ilyen de erdemes figyelni ra h ne legyen rendszer belole
2018. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj rá és kész. Majd elmúlik a bűntudat. Keresztanyád nyilván látta, hogy teljesen részeg vagy, nem hinném, hogy ügyet fog csinálni belőle.

Legkönnyebben akkor lehet az ilyesmin túllépni, ha viccet csinálsz belőle. Ne vedd komolyan, akkor mások se fogják.

2018. jan. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A legegyszerűbben úgy magyarázhatod ki, ha azt mondod, hogy annyira részeg voltál, hogy nem tudtad megkülönböztetni a barátnődtől vagy akit el tudsz képzelni.
2018. jan. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez flashback lehet
2018. jan. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Le kell feküdnöd a keresztanyáddal, addig nem tudod elfelejteni az egészet.
2018. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Hogy történt?:D

Mit mondott keresztanyukád? Mit mondtál? Személyesen történt?

2018. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Elméletileg? :) Nem gyakorlatilag? Ha elméletileg, akkor ki sem mondtad.

Viccet félretéve, nyilván látta, hogy totál be vagy állva, nem vette komolyan. Bár ha semmire nem emlékszel, akkor ki mondta neked ezt utólag? Azért érdekelne. Tanulj az esetből és ne idd magad "mata részegre".

2018. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Na igen, az alkohol csodákra képes, de gondolom, a rokonság is tisztában van ezzel.
2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!