Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ennyi ember nem szilvesztereze...

Ennyi ember nem szilveszterezett, nem szokott szórakozni még ilyenkor sem?

Figyelt kérdés

Beleolvastam ezen a honlapon néhány szilveszteri kérdésbe, mert kíváncsi voltam, hogy ismeretlen emberek hogyan szoktak szórakozni, stb...


Kb. 10-ből 1 válasz az aki szórakozni volt, és talán még 1-2 aki párjával, családjával csinált valamit, de a többiek semmit és sokan egyedül.


És sokan fiatalok...


Ismerettségi körömben, de tv-ben is mindenhol mást látok. Mintha másik ország lenne.


Aki dolgozott és nem ért rá, azt értem, nem róluk van szó.



2018. jan. 2. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, ennyi ember
2018. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, inkább csak ők "töltötték itt" a szilvesztert. Hozzáteszem, hogy én sem nagyon szoktam bulizni szilveszterkor, inkább csak itthon.
2018. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A "szórakozás" elég szubjektív fogalom. Nekem a netezés például az. Ha el kellene mennem egy rakás ember közé valami hangos zenét hallgatni, az meg egy feladat lenne, amin túl kell esni.
2018. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Más az ismeretségi köröd, ennyi. Én is itthon voltam.
2018. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én nem értem ezt a kötelező szilveszteri szórakozás dolgot. Ha szórakozni akarok, akkor február 25-én, augusztus 2-án vagy november 3-án is szórakozok.Ha meg utálok szórakozni, akkor nyilván szilveszterkor sem fogok. Én inkább dolgoztam, tettem azért, hogy idén több pénzem legyen. Az értelmesebb és számomra szórakoztatóbb is. Éjfélkor pedig szexeltünk, amit egy szórakozóhelyen nehezebb megtenni, én legalább is nem vagyok oda a "dugjunk a szaros budiban részegen" verzióért.
2018. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Én dolgoztam de ha szabad lettem volna, akkor sem mentem volna sehova.

Nekem ez ugyanolyan nap mint a többi, nem érdekel, hogy más ilyenkor kötelező jelleggel bulizik.

Különben meg aki bulizik az ne legyen feltétlenül annyira büszke magára.

Gondolok itt a részegekre akik odahánytak ahova csak tudtak, akik sikeresen megrongáltak-felgyújtottak valamit a szros pirocuccukkal, akik arra is képtelenek voltak, hogy a saját kutyájukat megkössék, hogy szerencsétlen ne szökjön el amikor épp idegrohamot kap a petárdától ami amúgy tilos... azokról már nem is szólok, akiket elütöttek. És gondolom arra egyiknek se volt esze, hogy kiszálljon a kocsiból és orvoshoz vigye az ebet/macskát.

Nekem nagyjából ezt az embertelen-gusztustalan őrületet jelenti a szilveszteri buli. Sajna igénytelen gányolás lett az egész.

2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan voltak otthon. A korombeli munkatársaim majdnem mind otthon voltak. Oké egyikük kisgyerekes család apa, az más, mert nem akarta az alapból beteg feleségét egyedül hagyni. De a többiek akiknek párjuk sincs, mégis egyedül ültek otthon.

Én egy nagyon régi szinte gyerekkori barátommal és annak tesójával, meg a barátnőinkkel mentünk el így 6-an szórakozni, amolyan szabadtéri partyra mentünk. De én láttam sok helyen hogy jóformán kisgyerekes 25-30 és afeletti korosztályok voltak kint inkább. Meg esetleg a 16-20 év körüliek.

Egyik rokonhoz ma mentem át, és kérdeztem a Szilvesztert hogy telt, 26 éves létére már ez volt a 4. Szilvesztere amikor sehova se ment el. Ő nem is jár el nagyon sehova, tavaly volt utoljára velünk bulizni valahol, csak azért mert a kedvenc zenekara lépett fel és azt ki nem akarta hagyni. De más bulira nem tudtam elrángatni. Most is jött nekem azzal hogy a sok hülye között ő nem lesz. Barátnője sincs már 20 éves kora óta, és mindig sír hogy kéne már egy normális nő az életébe, de nem jár el sehova, pedig van pénze, ideje is lenne rá, csak mindig jön azzal hogy ő dolgozik és fáradt....


Anyjáék nem értik mivan azzal a gyerekkel.


Szóval sok magányos Szilveszterező volt, és lesz is.

Egyébként én sem értem ezt. Igaz én ritkán járok el bulizni ezt aláírom, de ilyenkor én mindig megyek. Tavaly megfázást sem lábaltam ki de mentem, mert jó bulinak ígérkezett és nagyon jó volt. Most is mentem szó nélkül.


5 éve volt amikor kihagytam, de akkor csak azért mert dolgoznom kellett, de ott bent is ketten voltunk és tök jól elvoltunk. Meg ugye jöttek hozzánk bulizósok venni italt, meg ezt azt, ez egy éjjelnappali volt és jókedvünk lett tőlük. Aztán éjjel 3 ra minden elcsendesedett, akkor meg TV--ztünk, meg vicces videókat néztünk a kolléganőmmel.

2018. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hol lehet igényesen, kulturáltan szórakozni? Ezért maradnak sokan inkább otthon.
2018. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is itthon voltam, igaz a párommal.

Tavaly voltunk házibuliban, idén nem, mivel a baráti társaság jó része nem volt itthon. Máshova meg nem mentem volna, mert nem igazán szeretem az ilyen tök ismeretlenekkel vegyülős bulikat. Megvan a baráti társaságom meg a zenekarom, akikkel bulizunk néha. De nem erőltetem a szilveszterezést, mert is nagyon szeretem.

28/N

2018. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8assal értek egyet. Igaz haveri körben voltam házibuliba, de így nem járunk nyilvános helyekre, maximum szabadtéri koncertekre itt a környéken, azok jó bulik szoktak lenni, de jófirmán kind nyáron van.
2018. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!