Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol buliztok szilveszterkor?

Hol buliztok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nemsokara szilveszter , ugye ilyenkor mindenki bérli a szaunát , hazat stb .... na most mi ugy vagyunk ezzel ,hogy mar unalmas , es szeretnénk valami ujjat csinalni , de semmi nem jut eszünkbe ezen a kettőn kivul . Tudnátok esetleg valamit ajánlani ?

2018. nov. 11. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Házibuli! Attól is függ milyen típusu dologra gondoltom. Mi kajálos, táncolos bulikat tartunk. Nem piálosat.
2018. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Epp az ilyet untuk meg

Minden evben ugyanaz

Valami mas ötlet ?

2018. nov. 12. 10:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Színházba megyünk. Nagyon jó ilyenkor a hangulat. Van pezsgőzés, lehet találkozni a színészekkel.
2018. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Színház, koncenrt!
2018. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Házibuli lesz baráti társasággal. Mi nem unjuk, sőt jó, hogy egy évben ezen a napon megvan ez a szokás.

"mindenki bérli a szaunát" - szaunát?? Én örülök, hogy végre hideg van.. :D

2018. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szauna bérlés szilveszterre?

Nem rosszindulatból kérdezem csak nem hallottam még erről. Pedig nem kis városban lakok.

2018. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen ezt a szauna, ház bérlést én sem értettem. Arra következtettek, biztos elutaznak vhová, azért is írtam háibulit. Kiderült, pont azt unja a kérdező. Pedig nagyon nem jött le a kérdésből.

El lehet utazni, lehet partit tartani, város menni szabadtérre, szórakozó hely, tüzijákozni, hajokáásra menni, külföldre síelni menni, színdarabot megnézni, koncerte menni, éjszaki túra. De én a parti híve vagyok. Mindig lehet benne vmi új. S lehet vmi tematikus is.

2018. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen szoktak bérelni a szaunát , ilyenkor mar nincs egy szabad szauna se , ha akarnánk is menni 😂😂😂

Szerintem mar haz sincs amit bérelni lehetne 😂

De ha nem lesz mas választás , akkor marad a hazi buli.

2018. nov. 12. 17:24
 9/20 A kérdező kommentje:

Amugy Kárpátalján mukodik igy ez a szaunás dolog 😂

Azt hittem Magyarba is

De ezek szerint nem 😂

2018. nov. 12. 19:35
 10/20 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod! Mindig tanul az ember :)
2018. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!