Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tűzijátékot árusító konténerek...

Tűzijátékot árusító konténereknél szokott lenni ez a márka?

Figyelt kérdés
már többször használtam fel jogszabályoknak megfelelően, évközben "PANTA" márkájú tűzijáték telepeket. Ezt eddig netről tudtam rendelni, de például szilveszterkor kihelyezett konténerekből még sohasem vettem, nem is jártam ott még. Ti láttatok azokban már ilyen márkájú termkeket, vagy csak kizárólag ilyen "No-Name", különböző mintás termékeket árulnak?

2018. nov. 11. 21:46
 1/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:

Foglalkoztam tűzijáték árusítással,ilyen termékeket nem láttam,sőt eddig nem is hallottam róla,csak a "szokásos kínai cuccokat lehet itthon kapni.

Mióta rendeled?Új forgalmazó a "piacon"?Nem tudom milyen árfekvésű,de érdekelne,hogy milyen az ár-érték viszony!

2018. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már,évközben is...

Egész korrekt ár/ értéke vam..

Nekem már megvan az idei munícíó is...

Itteni bódéból nem veszek gagyi lebútított xarokat...

Csak privátban írok boltot,ha valakit érdekelne esetleg..

2018. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!