Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti milyen jellegű/mennyi...

Ti milyen jellegű/mennyi tűzijátékkal készültök Szilveszterre?

Figyelt kérdés

Privát üzenetben is jöhetnek a válaszok, hogy bizonyos rosszindulatú, irigy személyek ne pontozzák le azokat, akik szeretik a pirotechnikát. A kutyádat zárd biztonságos helyre, nekem is van, az ágyon TV-zik olyankor.

:-) ☺



2018. dec. 7. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyennel , ez egy ostoba kínai babona . Keményen megtiltanám extra büntetéssel járőrök ellenőrzésével . Baleset tűzveszély és a sok nyomi már 30.-án délután durrogtat 1.je hajnalig. A macska kutya egyéb szabadon lévő állat nem lehet bezárva napokat nyugtatózva . Újra a kevesebb idióta miatt a többségnek okoznak kárt szenvedést .
2018. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, pont az ilyen megkeseredett emberek véleményét vártam elsők között. Azért remélem, el fog férni a sok rosszindulatú megjegyzés között az építő jellegű, hasznos válasz is.

Nem értem miért lenne idióta az, aki szereti a különböző effekteket a háza fölött. A kötelező lerészegedést/bulizást pedig én nem tartom jó dolognak. Bár ezt egyre többen így gondolják, a környéken kb. mindenki otthon várja az Újévet, nem ritkán tűzijátékkal. :-)

Kedves előző, te valószínűleg nem fogadod el, hogy mások nem tartják a pirotechnikát idióta dolognak. Viszont miért várod el, hogy a te véleményed legyen az, amit mindenkinek osztani kellene?! :-)

2018. dec. 7. 19:06
 3/17 anonim válasza:
67%
3 gázpisztoly + 200 riasztó töltény + 30 rakéta hozzá.
2018. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Már tavaly is írtam, hogy mint tavaly. Azaz semmilyennel.
2018. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Lehet a lőtéren törvényesen lövöldözni . A fegyverismeret tartás hasznos , nekem is volt sok vegyesen lő vágó és egyéb kategória . A birka vesz fél havi fizetésért halom rakétát majd részegen elfüstöli amire nem emlékezik aztán stex sincs . Mit ünnepelsz ? Na meg az új évnek köze nincs dec 31hez sem az éjfélnek az új naphoz . Szilveszter pápa ünnepeltette magát ez maradt ránk egy idióta téves hagyomány. A tavasz márc 21 első napja az új év , az új nap reggel 6kor kezd napkeltétől napnyugtáig .Ezt a római őrségváltás változtatta meg ami éjféltől éjfélig tartott . Sok babona keletről modern marhaság nyugatról helóvín valentin nap aztán buzzancs dicsőség csődület a fővárosban és így tovább .
2018. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
A másik dolog a részegek vagy bolondok rommá lövik az önvédelmi vagy gyűjteményi fegyvereiket aztán hirdetik drágán pár lövésesként . Ahelyett hogy tartanának gagyibb vagy régi cuccokat idiótáskodásra .
2018. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Semmit nem veszünk.

Azzal nincs gondom aki éjfél körül durrogtat de az, hogy mikor leher venni attól a naptól kezdve bolondok háza van, durrogtatnak több napig.

Petárdát meg isten tudja mit dobálnak be a kertbe, vagy épp mikor sétálsz. Ezeken a napokon kutyával együtt megyünk vidékre.

Tavaly valaki belőtte az ablakunkat egy rakétával dec 29én..

Nem engedném szilveszer napjáig árulni.

2018. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Semmilyennel. Úgy gondolom, hogy a tűzijáték nem tesz sokat a hangulathoz, csak látványt.
2018. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Semmilyennel - kertvárosban vagyunk, kb. minden 5. háznál van tűzijáték, fel szoktam menni az emeletre egy pohár pezsgővel, és amíg rá nem unok, lehet nézegetni őket, ráadásul a melegből:)


Amúgy semmi bajom velük, bár ebben a formában (hogy bárki otthonra vehet) én sem helyeslem. Azokat nem bírom, akik nem tartják be az időkorlátot: tehát már pl. akár 2 nappal előtte is dobálják. Meg aki a kertünkbe dobja be, azért nagyon pipa tudok lenni, mert nálunk is van kutya, aki ugye a szilvesztert benn tölti, az alap, és különben is sokat van benn, de néha azért kikívánkozik, és egyik évben egy nappal előbb majdnem eltalálta valami sz*r a saját kertünkben, szerencsére nem lett baja, és épp kinn voltam vele, de nagyon megijedt így is, pedig amúgy nagyon jó idegrendszerű, nagydarab kutya.

2018. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nincs időkorlát!

Egész évben lehet tűzijátékozni, kivételek a III. kategóriás termékek, azokat csak Szilveszterkor szabad használni.

Az idióta, hozzá nem értő huligánokat ne mossátok már össze azokkal, akik kultúráltan használják ezen termékeket!

2018. dec. 8. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!