Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek mit tegyek? Gáz...

Szerintetek mit tegyek? Gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves fiú vagyok, egyetemista és szilveszterrel kapcsolatban lenne egy gyors kérdésem, ígérem igyekszem rövidre fogni. Szóval, nem vagyok valami nagy bulizós, sose voltam, köszönhetően az introvertáltságomnak és annak hogy általános iskolában végig csúfoltak..de ebbe most nem szeretnék belemenni. Eddig minden évben házibuliban voltam, úgy vagyok vele hogy legalább szilveszterkor bulizzak most viszont senki se hívott sehova. Kaptam egy lehetőséget hogy mehetnék szilveszter éjszakára "dolgozni" egy szórakozóhelyre ahol igazából csak ülnöm kellene, semmi megterhelő azonban 17 ezer forintért. Elvállaltam, és nem azért mert kellene a pénz (jól jön) hanem mert tudom hogy senki se fog elhívni sehova vagy ha el is hívnak csak erőltetett bulizás lesz belőle és ha már nem csinálok semmit akkor legalább kapok érte pénzt. A problémám az hogy cikinek, gáznak érzem magam emiatt..hogy mindenki bulizik, szórakozik én meg? Szilveszter éjszaka "dolgozok" harmadikán meg vizsgázok..mit gondoltok?
2018. dec. 20. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bulizós, erőltetni nem akarod, így keresel pénzt is, és tökéletes "kifogás", hogy miért nem mész bulizni sehova.

Mi ebben a "gáz"?

2018. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából..az a "baj" hogy nem hívtak sehova bulizni, csak mások szemében nem gáz hogy én "dolgozok" szilveszterkor nem pedig bulizok mint a többiek?
2018. dec. 20. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon a szórakozóhelyen és sok más helyen is sokan fognak dolgozni. Akkor ők mind gázok?

Nem vagy gáz.

2018. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szórakozó helyen fogsz dolgozni, akkor te is jól szórakozhatsz.. nem olyan munkahely, hogy be kell menned egy irodába és egész éjszaka ott lenni egyedül vagy egy gyárba...

A másik meg, hogy legalább nézed, hogy mindenki hogy leissza magát, utána meg minden baja lesz, te meg jót nevetel rajtuk :D

2018. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, amint felnőtt lesze fejben is, nemcsak életkorilag, rá fogsz jönni, hogy akkor bulizol, amikor kedved van vagy sohasem, ha nincs, és szilveszterkor sem kötelező, és egyik sem gáz.
2018. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Meg nem kell tudnia senkinek, hogy nem hívtak sehova. Szimplàn mondod, hogy te itt melóztàl és kész. Vagy nem akartad szètcsapni magad a vizsga miatt. Ne komplikàld túl fejben se.
2018. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki fogja megkérdezni h mit csináltál szilveszterkor ?
2018. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!