Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz ha Szilveszterkor egyedül...

Gáz ha Szilveszterkor egyedül itthon maradok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, tavaly nem volt kedvem menni sehova, ezért itthon maradtam, és utána mindenki tök hülyén nézett rám.. idén sincs különösebb kedvem, most viszont nem is hívtak sehova, szóval úgy néz ki, megint maradok. Barátom (22) a haverjaival lesz, nem érezném odaillőnek magam, más barátaimhoz meg nem akarok bepofátlankodni, főleg, mert ilyen partihelyekre mennek, amiket utálok, mert ott nem tudom magam jól érezni.

Gáz ez ennyi idősen? Más is van ezzel így?


2018. dec. 23. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Bár nekem rosszul esne,ha a párom nélkülem menne.

Nálunk hagyomány,hogy együtt töltjük az új évet.

De tényleg nem gáz,ha otthon leszel.Inkább,mint hogy olyan buliban legyél,ahol nem érzed jól magad.

Meg amúgy még van egy hét,addig bármi alakulhat, én egyszer 31.-én döntöttem el,hogy mégsem otthon leszek. :)

2018. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs hozzá kedved minek mennél? Én már jópár éve átalszom és kész. Majd bulizok, ha kedvem lesz, nem azért mert "muszáj".
2018. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, nekem sem lesz bulisabb a nap, sőt. Államvizsgára, vizsgákra tanulok, mert rögtön 2-án és 4-én is megyek, sok múlik rajta, szóval nekem nem érné meg. Majd utána. :)

Egyébként nem is bánom.

2018. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nemtudom, hogy gaz-e vagy sem de mar evek ota egyedil szilveszterezek semmi kedvem sehova menni
2018. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Ezt csak is te tudod.

Egyébként én életemben egyszer voltam 16 évesen szilveszteri nagy buliba mert valaki meg hívott vagy is tesóm palija, na ott jó le itattak stb..

aztán éjfélkor hánytam ezekután képszakadás,aztán hajnali 4 körül ki mentem ismerős látta is hogy valahova megyek de le szarta gondolom, aztán kb 30 múlva haza indultak tesómék és akkor találtak meg az árokba -5 fokban ki szedtek és haza vittek erre sem emlékszem ezt is mesélték szuper volt, szerintem nem annyira gond ha neked nem baj?

Tavaly én is otthon maradtam mert nem hívott senki meg tavaly előtt is de hát ez van, szerintem most is itthon maradok lehet de tegnap hívott a tesóm hogy az új barátja vagy is már nem olyan új, dolgozni fog szilveszterkor ezért arra gondolt hogy mivel őt sem hívta senki ezért el mehetnék hozzá a fővárosba meg nézhetnénk a tüzijátékot stb..

Nagyon csodálkoztam hogy pont velem akar szilveszterezni, mondtam neki hogy azért először kérdezzen meg mindenki mást aztán ha tényleg nincs senki akkor meg gondolom de szerintem élni fogok a lehetőséggel mert eddig sajnos sok dologra nemet mondtam, igen ember lettem :-D

Bocs hogy nem tudtam segíteni :-/

20F

2018. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Legfeljebb az a gáz, ha 20 évesen még ennyire érdekel, mit mondanak mások... Úgy töltsd a szilvesztert, ahogy jólesik. (Engem 6 lóval sem húznának el itthonról, megvannak a magam hagyományai itthon, szóval nem búslakodom egyedül, nem bámulom a TV-t, nem alszom, és nem irigykedem másokra: már alig várom:))
2018. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem gáz, én is ezt fogom csinálni 16 évesen.

Nyugodtan maradj otthon, ha neked úgy jó, gépezz, nézz filmet vagy tévét, hallgass zenét, olvass, vagy bármi, foglald le magad úgy, ahogy neked jó.

2018. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz. A lényeg, Te hogy jól érezd magad. Ha szívesebben vagy otthon, akkor legyél otthon. Ne ülj fel a társadalmi nyomásnak.
2018. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*hogy Te
2018. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%
Üdv a klubban.
2018. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!