Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 11990 forintig hogyan állítaná...

11990 forintig hogyan állítanád össze a tüzijáték csomagot?

Figyelt kérdés
Ebből-abból vegyesen viszont a játékos termékeket mellőzve: [link]

2018. dec. 24. 14:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%
Elkölteném inkább valami értelmesre.
2018. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Big box 2+1 6990,-

Wizard/12 1590,-

K.O Airbomb 2 csomag 1890,-

Sikoly 4 csomag 1000,-

Katyusa/25 490,-


Összesen: 11960,-

2018. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi felírtam.
2018. dec. 24. 15:08
 4/14 anonim válasza:
45%
Én inkább odaadnám a pénzt egy állatvédő szervezetnek. Akkor legalább nem megy pocsékba ez a sok pénz, meg ők majd úgyis szedegetik össze a sokkos kutyákat szilveszterezés helyett, legyen miből ellátni őket.
2018. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem költök ilyen masszív környezetszennyezésre. Ha lenne ennyi fölös pénzem, vennék belőle egy új kabátot, mert a régi már egészen el van rongyolódva.


Egyébként az előzővel értek egyet.

2018. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
#2 választáshoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy ha esetleg Lidl környékén jársz, 1000Ft-tal olcsóbb a hármas pack. Azt szerintem megéri ott venni. Akkor kijön plusz egy csomag KO.
2018. dec. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 babyboom567 ***** válasza:
16%

Remélem van hozzá tartalékban pár milliód,mert minden évben néhány embernek leszakad a keze,és a protézis drága.

És hidd el SENKI sem úgy kezd tűzijátékozni, hogy leszakítsa a kezét.Mégis megtörténik.

2018. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, tudtad, hogy a petárda meg tűzijáték között van különbség? A mostani tűzijátékokkal elég nehéz lerobbantani a kezedet, ezek már hülyebiztosak. Még lehet, hogy te is boldogulnál velük! ;)
2018. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

#8 mindig lesz ilyen. El kell fogadni.

Azt mondták a tv-ben meg a rádióban és akkor úgy van. Minden évben fel van fujva az egész. Ha bemegy a kórházba mert kicsit megégette a kezét, az már úgy van beadva, hogy súlyos sérülést szenvedett miatta.

Bár már nem szoktam, mert félek a büntetéstől, de éveken keresztül használtam petárdákat is, és nem a kis zöld szart, hanem 4-5 grammos nagy rohadt dögöket. Soha, de soha még csak bajom sem lett belőle. Az sem veszélyesebb, és nem is biztonságosabb mint a tűzijáték. Csak utóbbi látványosabb, és én több értelmét látom.

Egész egyszerűen annyi, hogy ésszel kell használni. Józan paraszti ésszel. Semmi több. Nem állsz fölé, mellé, ha meggyújtod eltávolodsz, ha nem működik nem mész a közelébe, nem használod közvetlen gyúlékony dolog vagy lakóház mellett, mindig stabilan rögzíted, nem használod részegen stb stb. Alap szabályokat kell betartani. Semmi különös. Ezek nem olyan termékek amik több kiló hatóanyagot tartalmaznak. Ezek apró szarok, néhány grammos, szinte semmi. Bizonyos emberek akkora ügyet csinálnak ebből mintha legalábbis atombombával szórakozásnak...

2018. dec. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Figyelitek, hogy egy azaz EGY értelmes válasz érkezett a kérdezőnek? :) Fogyatékosok, nem kioktatást kért.
2018. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!