Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen tüzijátékot vegyek?

Milyen tüzijátékot vegyek?

Figyelt kérdés

Max 17.000ft-ot szeretnék idén költeni rá. Inkább a telepeket szeretem, de a rakétákkal is haverkodom.

Mit ajánlotok? Rosszindulató, nem a témához illő kommenteket piros kézzel fogom megköszönni. A rendes válaszokat, zöld kézzel jutalmazom!😁



2018. dec. 27. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
leginkább semmilyet
2018. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Semilyet. Tudod te hány állat szökik el miatta?! Rettegnek a hangjától, és őszintén, sok ember sem preferálja. Felesleges.
2018. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de kár és felesleges volt fáradnotok.

Ment a piros kéz.😊

2018. dec. 27. 22:50
 4/7 anonim válasza:
69%
Nem tudom neked melyikek tetszenek. Így leírom, hogy én mit veszek. Talán találsz közte ami neked is tetszik. Lidl parkolóban veszem. 1 octopus telep, 1 apolló telep, 1 pharter telep, 1 red star telep. 1 csomag 20 mm es air bomb meg egy csomag 29 mmes is. 6 csomag varázs virág, 4 csomag pattogó egérke, 6 csomag sárkány tojás, 2 vulkán, 2 sikoly. Amúgy van kutya is, macska is, ilyenkor biztonságba helyezve. Sőt mégcsak nem is piromániás kis köcsög vagyok, hanem 36 éves, 2 gyerekes anyuka. Családi szilveszter lesz. Az 5 éves fiamtól kezdve a 78 éves nagymamáig szereti nézni a tüzijátékot. Ennyit a sztereotípiákról. Természetesen mindenki tisztes távolságból nézi. Én meg a férjem szaladgálunk meggyújtani a telepeket. Sőt a telepeket 4 oldalról téglával kiszoktuk támasztani, hogy ne boruljon fel. Valamint vízet is szoktunk oda készíteni ha esetleg tűz lenne valami miatt. Szomszédok is szoktak tüzijátékozni. De így is lesz, aki lepontoz. Esküszöm nagy állatbarát vagyok, de évente 1 éjszakát csak ki lehet bírni.
2018. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Utolsó vagyok. Látom hagytam egy támadási felületet. Szóval a kisebb dolgokat sem adom a gyerek kezébe. Egyedül a pattogó egérkét, ami ördögpatron, de tavaly még nem is tudta olyan erővel földhöz vàgni, hogy durranjon. Nem a kérdéshez tartozott ez. Bocsi kérdező. De eszembe jutott, hogy biztos valaki azzal jön, hogy marha vagyok, mert engedem a gyereket gyújtogatni.
2018. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Teljes mértékben egyetértek veled!😊

És természetesen ment a zöld kéz!

2018. dec. 27. 23:39
 7/7 anonim válasza:
67%
Az állatokat én is imádom. De vegyél nyugodtan tüzijátékot. Rakéták közül idén skybusters-t és darts-ot vettem, nem valami nagy "durranások", de a célnak megfelelnek. Másrészt, nem tudom melyik településen élsz, de ha szilveszter van, akkor tutibiztos, hogy tüzijáték is van. Ha az állatok félnek, nem csak a te tüzijátékodtól fognak.
2018. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!