Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Vegyek még hozzá valamit?

Vegyek még hozzá valamit?

Figyelt kérdés

Vettem szilveszterre 3db lucky Star telepet, 1 3db telepes Magic box-ot, 2 katyusát, 1 csomag merlin rakétát.

Szerintetek vegyek még hozzá valamit?



2018. dec. 28. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Neeem! Bőven elég, hogy megbüntessenek már a feléért is!
2018. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél hozzá levegőt, hogy mikor letartóztatnak, legyen idő elfutni!
2018. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért is büntetnének, meg tartóztatnának le?
2018. dec. 28. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, hogy egyes emberek miért szolnak hozzá egy olyan kérdéshez amihez halvány gőzük sincs... Amugy sztem bőven elég ennyi. Nem vagyok tűzijáték utáló sőt szeretem de belátom én is, hogy ennél többet nem érdemes költeni mint amit te költöttél :)
2018. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. :-)

Én egész évben vezetek egy aprópénzes kasszát, külön erre a célra, amiből aztán megveszem a pirotechnikát. I. és II. kategóriába tartozó termékeket egész évben fel lehet használni, szóval ne aggódjatok, ti "jóindulatú" emberek, nem fogják elvinni a rendőrök a kérdezőt, akkor sem, ha marad ki belőle és mondjuk június 16-án lövi fel őket. :-)

Csak a III. kategóriába tartozó pirotechnikai eszközök évközi használata von magával büntetést.

2011 óta így van, tájékozódni kellene, jó emberek! :)

2018. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyes és a kettes tudatlan barom
2023. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!