Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan ünneplitek a szilveszte...

Hogyan ünneplitek a szilvesztert, ha már másodikán reggel 6kor dolgoztok?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor az ember uye fent marad mondjuk hajnal 3ig, de emiatt január elsején nem tud felkelni reggel 7kor, de amiért másodikán már munka van(amihez mondjuk hajnal 4kor kelnie kell) elsején feküdnie kell korán.

Tehát az elsején a későnkeléssel és korán fekvéssel talán még 10 órát sincs fent. Az ilyen helyzetet hogyan kerülitek el?


2018. dec. 30. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Én kb. így, 3-ig szoktam fennmaradni. Ettől függetlenül max. 8-8.30-kor kelek, nem tudok tovább aludni (ennyitől nem is vagyok fáradt). Persze, ha mondjuk 9-kor lefekszek, akkor így is kb. 12 óra marad a napból, de ha nem kómásan töltöd, akkor elég az ebben a kivételes esetben.
2018. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!