Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit vár a 2019 es évtől?

Ki mit vár a 2019 es évtől?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. A célkitűzéseimen folyamatosan dolgozom, nem kell új évnek kezdődnie ahhoz, hogy rászánjam magam valamire.
2018. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Eddig, immáron több éve az volt a célom, hogy találjak olyan munkát, ami mellett van időm másra is és még meg is fizetik, de 2018-ban rájöttem, hogy az én helyzetemben ez most nem valósítható meg. Így a 2019-es céljaimat töröltem, maradt a túlélés, mint egyetlen cél.

2018. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
önkéntes munkavállalás-szükségben lévő gyermekek és felnőttek segítése,új munkahely kiválasztása,értékes emberi kapcsolatok kialakítása,költözés albérletbe,beagle kutyus vásárlás,elutazni Barcelonába,Londonba.
2018. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy Edinburghi (Skócia) utazás.Ha törik,ha szakad idén oda el akarok jutni,legalább egy hétre.
2019. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!