Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Egyedül buli, vagy otthon maradás?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy Bp-en lett volna egy csomó lehetőségem elmenni erre-arra, viszont a barátommal mi Hollandiában élünk és ő nagyon vissza akart jönni ide egy nagy buli alkalmából, ahova eredetileg rajtunk kívül még jöttek volna 5-6-an magyarok. Na belőlük nem lett semmi, már buli előtt hetekkel írták hogy nem jönnek, mert nincs most 60-70€-juk egy bulira, ez eddig oké. Viszont ma a barátom lebetegedett, elkapott valami hányós-fosós vírust, félő volt hogy kiszárad ezért ő otthon maradt Magyarországon, én meg visszajöttem Hollandiába ugyanis nem akartam 30 ezerért venni egy új repjegyet, úgyhogy az nem is volt kérdés hogy visszajövök. A helyzet most úgy áll, hogy egyedül maradtam de a bulijegyem már megvan, sőt a közlerkedés is megoldva úgyhogy alsó hangon elköltöttem rá 50€-t, esetleg a bulijegyet el tudnám még adni, de az oda-vissza névreszóló vonatjegyet nem ami kb annyiba került mint a bulijegy (1óra 45p a spot). Úgyhogy igazából 3 lehetőség van: 1, elmegyek a buliba egyedül (igazából nagyon nem szeretném kihagyni úgyhogy talán erre hajlok a legjobban), 2, itthon maradok, 3, elmegyek házi buliba azokhoz az emberekhez akik nem jönnek a szórakozóhelyes buliba, viszont ők pont Hollandia másik felében laknak úgyhogy akkor oda is meg kéne venni a vonatjegyet (ami itt jó drága) meg bukok minden mást is, ami igazából a legkevesebb a történetben. Szimplán nincs nagy kedvem 15 fős házi buliban ücsörögni, úgyhogy szerintem ennek van alegkisebb esélye.

Kicsit hosszú lett, de remélem érthető. Ti mit tennétek a helyemben? Ja, és lány vagyok tehát ez miatt vagyok elbizonytalanodva, ha fiú lennék kérdés nélkül mennék egyedül bulizni.


2018. dec. 31. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha mindenki úgy ítéli meg hogy biztonságos az el és vissza jövet, akkor menjél el.

Én sosem voltam de nem is akarok menni, berúgni, bulizni meg bármikor tudok, meg most a fejem is kezd fájni, maradok itthon.

2018. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!