Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti még tartjátok azt a szokást...

Ti még tartjátok azt a szokást, hogy újévkor, megfürödtök, hogy ne legyetek piszkosak a jövő évre, vagy tartjátok magatokat a megszokott, téli fürdésrendetekhez?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok babonás, az újév miatt külön nem teszek vagy teszek dolgokat. A téli fürdésrendem pedig ugyanaz, mint máskor, tehát reggel és este is fürdök.
2018. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első, az nagyon egészségtelen. ilyenkor 2-3 naponta érdemes fürdeni, mert kiszárítja a bőrödet a hideg és ha még le is mosod a védő réteget, zsírréteget, reggel este.... nem egészséges.
2018. dec. 31. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Heti egyszer tisztálkodok,a következő alkalom négy nap múlva lesz tehát külön szokást nem vettem fel a szilveszter miatt.
2018. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Jó nektek én évente egyszer, ha fürdök! :/
2018. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Én csak szex után szoktam fürödni,de mivel még szüz vagyok 40 évesen igy még sosem fürödtem.
2018. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kis büdik ...😂😂😂
2018. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Aztán csodálkozunk, ha Magyarországot harmadik világbelinek nevezik. Kedves Kérdező: úgy 1962 óta senkit nem érdekel, hogy tél vagy nyár van, 3 naponta fürdeni tiszteletlenség a környezeteddel szemben. 3 nap után már mindenkinek erős testszaga van, volt olyan beosztottam, akit szégyenszemre ilyesmi miatt kellett hazaküldeni, pedig átlagban 3-5 nyelven beszélő diplomásokkal dolgozom együtt.
2019. jan. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindennap fürdök, többnyire este, de ha éjszakás műszakból esek haza, akkor reggel szoktam lefekvés előtt, mert többnyire izzadtan teszem le a lantot és jobb picit felfrissülni meg a kellemes melegvizes tusolás alapból engem elnyom, jobban alszom tőle. Nyáron amikor hatalmas meleg van akkor kétszer zuhanyzok egyszer napközbe, egyszer meg alvás előtt. Most is amikor hajnali 3 kor hazaérkeztem a buliból letusoltam mert néhány részeg csaj annyira jól érezte magát hogy női parfümökkel, sprékkel, hajlakkal, csillámporokkal meg mit tudom én miféle csajos marhaságokat öntöttek az emberekre úgy spontán mindenkire.

Az a szerencsém hogy a barátnőm ezeket látta mert mellettem állt és ő is kapott ezekből, így legalább nem kellett magyaráznom órákon át miért van női illatom, meg miért vagyok csillámporos.

2019. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!