Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nektek ez, hogy esne? Másnak...

Nektek ez, hogy esne? Másnak is ilyen a szilvesztere?

Figyelt kérdés
Párom mondta, hogy nem szeretne bulizni menni, viszont én úgy mentem volna valamerre, így említettem, hogy egy picit menjünk be a városba, ott vannak kis bódék plusz a téren is lesz zene, bele is egyezett, majd ma mondja, hogy ő nem akar menni mert hideg van, oké mondom maradjunk itthon. Gondoltam zenét hallgatunk, iszunk picit (én egy évben 1x szoktam csak, ami szilveszterkor van) megvárjuk az éjfélt, mire ő is mondta, hogy simán fent leszünk 1-2-ig, meg is örültem. Erre eljön az este, meghallgattunk 1 zenét, utána ő videózott én meg próbáltam eltölteni az időt, majd picivel később közli, hogy ő álmos és alszik. Még inni sem ittunk, és mielőtt valaki félre értené, írtam hogy nem vagyok egy nagy ivós, de ilyenkor jó lett volna. Nekem kicsit rosszul esik, mert ez az első szilveszter, hogy van párom és nem így képzeltem el. Plusz máshogy beszéltük meg, pl én tökre vártam, hogy este sétálgatunk kicsit.
2018. dec. 31. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarta elvenni a kedvedet. Mindenki más, én se vagyok az a "kimászkálós" fajta.

Kimenni kilehet, lehet másokkal együtt ünnepelni, igaz anyagilag húzósabb, de otthon is kettesbe ugyan azt meg lehet csinálni csak hangulat kell hozzá, nekem az egy két sör után megvan, utána hogy mi hogy (ha van még sör :D nem számít, legyen szilveszter!

A pezsgőzést, koccintást, újévi kívánságokat ma is megejthetitek, mi úgy szoktuk.

Én most pl, pont felkeltem mert nem tudtam már aludni! Legalább 20-30 perce durrogtatnak kint, pedig ez egy kis falu!! Többet durrogtak mint múltévben! Most várom hogy álmos legyek és vissza aludhassak :(

2019. jan. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenki szereti kifejezetten a szilvesztert, valaki meg 20+ órát is végig nyomja társasággal.

Nekem sem számít ünnepnek mert a közelemben szinte senki sem kezdi 2.-án a munkát... így meg inkább el sem indulok sehova, mert ha meghívnak és elmegyek, akkor erősen iszok is, ami után 2-3 nap kell mire rendesen helyre jövök.

2019. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet véletlenül, hogy Újév reggelére időzít valamilyen kellemes meglepetést számodra...?!
2019. jan. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LeniDavisJr válasza:
90%
Az ilyen nem időzítő semmit... Most hagyd még el, mert a következő 40 szilvesztered, karácsonyod és húsvétod is így fog eltelni. És visszanézve rohadtul bánni fogod
2019. jan. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Ez nagyon kedves lenne, de nem készült semmivel csak egy veszekedéssel. Megmondtam neki, hogy nem így képzeltem el, és azt mondta nincs jogom felháborodni, megsértődni, mire én vissza vágtam, hogy én soha nem háborodhatok fel? Erre az volt a válasz, hogy visz haza.
2019. jan. 1. 08:52
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy egymáshoz illetek ? Azt hiszem el kellene gondolkodni,hogy akarsz e vele együtt punnyadni, vagy hagyod a fenébe és éled az életed ahogy te szeretnéd...
2019. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Na ez a pont az, amikor reptetni kell a pasit, egy könnyed se hulljon a bunkóért.
2019. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Àcsi àcsi, ha az ember aludni akar akkor aludni akar, minek piszkalni?’ Ne probald meg ràeroltetni az akaratod. Szabad dontese van. Ahogy neked is. Ha akarod elhagyhatod ha akarod elmehetsz masokkal bulizni. Ez nem bonyolult.
2019. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más személyiségek vagytok..
2019. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már véglegesen menthetetlennek tűnik! Intsetek búcsút egymásnak - és ne nézzetek vissza többé!
2019. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!