Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nektek ez drága lenne? Ti...

Nektek ez drága lenne? Ti kifizetnétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátom 18. szülinapjára paintballozást szeretnék szervezni neki a nagy baráti társasággal (30 fo) Ahogy néztem az átlagos árak 3500+ a golyó ami 2000-3000 Ft. Jó ötletnek tartom, de félek, hogy sokan lemondanák, mert 6500 Ft azért sok. Utána meg bulit szervezni neki ahol piát is azért illik venni (szintén 2000 kb, vagy ha összedobják akkor is 1000) és már kb 8000ft-nál tartunk. Plusz a foglaló ami 20.000 Ft. A felét tudom állni+ a sajátom és a barátom menetét és a lőszereinket. A másik 10.000-et elosztanám. Azon is gondolkoztam, hogy 10-15 főt elhívnék paintballra (csak a szűk baráti kört) a nagyobb baráti körrel csinálnánk bulit és aki nem jött paintballra az benne piát. Ez a két ötletem van. Ti hogy csinálnátok? Ti kifizetnétek 7000ft-ot egy szülinapi paintballra?

2019. júl. 24. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor, ha szeretnék paintballozni. De nem szeretnék.
2019. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%

Ez pofátlanság!


Meghívsz a buliba, és még én fizessek érte?

2019. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Szerintem inkább nézz másik programot,vagy paintballra inkább csak páran menjetek.Én kifizetném,viszont 18 évesen nem biztos hogy mindenki dolgozik,vagy a diákmumkás pénzből nem tud ennyit szánni egy szülinapra,a szüleik pedig nem hiszem hogy ennyi pénzt adnának szülinapi bulira.
2019. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudnám fizetni, sőt hála istennek 18 évesen is ki tudtam.volna, de:

Hát ez így elég pofátlanul hangzik.

Meghívsz egy szülinapi bulira, ahova kötező befizetni 8-10e forintot???

Milyen buli az ahol 1000 forintból megvan a pia???

És ha jól értem aki nem megy paintballra az vegye a piát a buliba? És a többiek?

És még a foglalót is a többiekkel fizettetnéd ki?

Gondolom a tortát is vegye meg valaki....


Figyi addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér:

Szervezz egy házibulit, oda mindenki visz piát, nasit, vegyél egy tortát és buliizatok egy jót.

2019. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megenegdhetem magamnak, hogy kifizessem, de nem mennék el. Szerintem is elég pofátlanság az, hogy valaki szülinapi bulijára meghívsz, de közlöd, hogy mindez 10 ezer forintomba fog kerülni. Lehet én vagyok elmaradva, de annak idején ha meghívtak szülinapi buliba, akkor ajándékot vittünk az ünnepeltnek, és valani talt, vagy sütit. De ezek sem voltam kötelezővé elő írva.

Paintballazni ne szülinapra tervezz. Mert nem fair, hogy ha valaki nem megy az büntetésből fizesse a piát, és az előleget..

2019. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A foglaló a paintballra kell ami nagyon max 500 Ft lenne fejenként. A pia azért 1000, mert általában 2 ember szokott venni egy üveget (legalábbis felénk). Ezért kérdeztem és én is ezen vaciláltam, hogy nagyon jó ötlet lenne, de baromi sokba kerül és igen, nincs mindenkinek pénze rá. Köszönöm a válaszokat, ez eldőlt. Azért akartam itt megkérdezni, mert valószínű tőlük is ilyen választ kaptam volna+ van időm még másik ajándékot kigondolni neki.
2019. júl. 25. 01:05
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Már az is pofátlanság, hogy alanyi jogon várod el, hogy a vendégek hozzák csak az italt. Hát basszus, ha valakit MEGHÍVOK, akkor alap, hogy direktben nem várok el tőle semmit, mert ő a vendég. Ha magától hoz valamit, az szép gesztus, de kötelezővé tenni nagyon gáz.
2019. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó... Te megszervezed, csak fizesse ki mindenki, meg vigyenek piát.
2019. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz. Akkor szervezz ilyen nagyzolós partit, ha mindent Te fizetsz. Az összes meghívott vendég paintballozását, fogyasztását. De amúgy is minek 30 fő? Tartsatok egy házi vagy hegyi bulit, aztán kész. Vásárolj be, ne várd el, hogy a vendégek dobják össze a piát. Nem kell 30 üveg drága italt venned, mert jó érzésű meghívottak úgyis azt visznek ajándékba. Üdítőt, nasit, szenyának valót és sört szerezz be.
2019. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Paintballra hülyeség így befizetni a barátodat úgyhogy a meghívottaknak fizetniük kell érte. Ha annyira akartok paintballozni ne szülinapi ajándék legyen hanem csak egy egyszerű baráti összejövetel, beszéljétek meg közösen hogy egyáltalán akarnak-e, én szeintem egy paintballozáshoz minimum 20 fő kellene akik biztosan benne lennének ebben és ennyi. De így szülinapra ez szerintem hülyeség. Ha élményt akarsz neki ajándékozni akkor valami kétszemélyes dologra fizessétek be magatokat, őt meglepiből elviszed és az a kettőtöké. Aztán baráti társasággal meg lehet bulit intézni én a helyedben bérelnék helyet meg néhány piát megvennék, és mondanám a meghívottaknak hogy ne pénzzel szálljanak be, hanem mindenki hozzon magával valamit, és ennyi.
2019. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!