Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kerek 50. születésnapra...

Kerek 50. születésnapra ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Anyukám októberben tölti az 50. születésnapját. Valami nagyobb ajándékot szeretnék neki adni mint a szokásos virág/csoki/kézműves cucc (általában saját festmény) trió. Gondoltam arra, hogy élményt ajándékozok, egyből a tandemugrás jutott eszembe, mert nemrég szóba került, hogy neki az bakancslistás. Rágugliztam és rájöttem, hogy az kicsit drága jelenleg az én pénztárcámhoz mérve (házvásárlás előtt állunk). Tudnátok ötleteket adni?

Nem feltétlenül élményre gondolok, de mindenképp valami emlékezetest szeretnék adni neki, megérdemli.


2019. júl. 30. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ugrást nem tudjátok együtt kifizetni valakivel, pl. tesóval, ha van, vagy apukáddal, vagy más rokonnal? Mert az tök jó ötlet, ha tényleg szeretné kipróbálni.
2019. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez még nem is jutott eszmbe, megkérdezem a rokonságot 😁
2019. júl. 30. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha erre vágyik, az jó ötlet. Anyukám 50.re arany fülbevalót kapott apukamtól, tőlünk meg egy wellness hetvégét (nem volt drága, ki lehet fogni). Jó ötlet az élmény ajandék, utazás, hőlégballonozás akár. Csak a pénztárca szab határt.
2019. aug. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!