Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Más is van ilyen helyzetben?

Sziasztok!

Veletek is előfordult már, hogy nem akartátok megünnepelni a szülinapotokat??

Most lettem 21 éves, de már tavaly sem ünnepeltem meg..

Valahogy úgy érzem, attól, hogy 1 evvel idősebb lett valaki,azt nem kell megünnepelni 😅

21/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, ünneplés

aug. 11. 10:16  Privát üzenet  

A válaszok
Sose voltam oda érte. Ugyan olyan nap mint a többi.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 11. 16:07 Privát üzenet
Én holnap töltöm a 19et. Az ég világon semmi kedvem hozzá. Olyan mint a többi nap. Vagyis majdnem. Jönnek át a nagybátyámék és a kisfia. Azaz 5x olyan nagy hangzavar van. Szerintem nincs vele probléma ha nem érdekel. Másnapra úgyis elmúlik

# 2/5Időpont aug. 11. 20:28 Privát üzenet

2 7 múlva leszek 35,soha nem ünnepeltem igazán,soha nem voltam születésnapon részeg!

Újabban aznap kikapcsolom a telefonom,senki ne köszöntgessen!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 12. 13:04 Privát üzenet
Pont a 21. volt az amit én sem ünnepeltem meg, mert nem volt hozzá hangulatom. Előtte és azóta is minden évben megünneplem, de nem érzem hiányát annak az 1 bulinak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 12. 15:54 Privát üzenet

Kicsikéim ! Örüljetek már egy kicsit :)

Olyan kevés ünnep van amúgy is ... igenis jó hogy egy évvel öregebb lettél, igenis jó hogy megélted ezt,és hogy nem vagy beteg nem haltál meg idáig,látsz,érzel,lélegzel :) Rövid az élet becsüld meg :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 13. 07:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek is volt ilyen, hogy a rosszul alvás miatt otthon maradtatok inkább, mint hogy elmennjetek locsolkodni, ünnepelni stb? Túl fáradt voltál stb. Voltatok ilyen helyzetben?
Mi az etikett ebben a helyzetben?
Hogyan lephetjük meg ebben a helyzetben szülinapján?
Nőnapra ilyen helyzetben mit illik ajándékozni?
Mit lehetne adni ajándékba ilyen helyzetben?
9 éves fiúnak mennyiért vennétek ajándékot szülinapjára, vagy ha pénzt kér, mennyit adnátok? Egyébként milyen anyagi helyzetben vagytok?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!