Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Azért nem kapok nekem tetsző...

Azért nem kapok nekem tetsző sütit szülinapomra, mert a hugom nem szereti?

Figyelt kérdés
A hugom csak a csokitortát szereti, minden évben minden szülinapkor az van vmilyen formában, hogy ő is tudjon enni. Én egyszer kérek mást, de nem lehet.
2019. aug. 15. 19:36
 1/3 anonim válasza:

Haha ugyanez volt nálunk is, együtt érzek :D


Sőt képzeld el nálunk az is be volt játszva hogy amikor vettük a Family Frost jégkrémeket akkor tesóm kapta mindig a csokisat, én meg a vaníliásat, mert ő nem szereti a vaníliát. Én is jobban szerettem volna a csokisat, de nem lehetett. De tudnék még mesélni, tesómnak mindig csinált anyám rizibizit rántottsajttal külön, nekem rizses húst, mert a húst tesóm nem szereti. Amikor kértem hogy én is jobban enném a másikat, akkor meg veszekedés lett mindig belőle.


Persze közrejátszik hogy én Fiú vagyok, ő lány, anyám pedig mindig is csak lányt akart, amit többször el is mondott nekem.

2019. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi mind2-en lányok vagyunk. Amúgy nálunk is mindig ilyenek vannak. Vagy ha vmilyen péksüti van, pl kakaós csiga meg virslis rúd, akkor én csak a virsliset kapom, meg nálunk is jégrémben, sütiben, mindenben. Csak az idegesít, hogy pont az én szülinapomkor kell neki megfelelni, ráadásul az utolsó, mert nemsokára költözök suli miatt kb az ország másik végébe, ahonnan max félévente egyszer, ha haza jutok. De lehet haza se fogok jönni. Akkor szeresse a drága húgomat, engem szarjon le, mint mindig, mintha nem is az ő lánya lennék ...
2019. aug. 16. 05:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszik, hogy az újnál helyre lehet hozni amit szerintük nálad elcsesztek és elkezdik a kicsit éltetni mindenben hátha attól ő "tökéletes mintagyerek" lesz. Ezzel elrontva mind a te, mind a kicsi életét.

Legtöbbször egy akaratos, beképzelt, önző kis k..ög lesz a kisebb és egy depressziós, visszahúzódó vagy épp drogos, lelki beteg a nagy. Félelmetes, de sok szülő azt se veszi észre, hogy már kínjában skizofrén a gyerekük és vagdossa magát!

Egyszerűen szard le őket, ha nem értenek a szép szóból! Nem kell félni a konfliktusoktól sem, érdemes minden ilyen helyzetben jelezni, hogy én is élek, engem is ti akartatok! Jelezni, hogy igenis meg lehetne oldani úgy is, hogy ne annak okozzanak kárt aki nem tehet róla, hogy a másik nem eszik meg mindent. Vehetnének neked tortát, a huginak meg 2 szelet másik sütit. Semeddig nem tartana, csak ahhoz már buták. Szeletekből is állhatna a torta, hogy senkinek se tűnjön fel, hogy pl. nagyi a kókuszost szereti! A fagyiból a vegyes és az 1 féle ugyanannyiba kerül, de a torz, tökéletességi kényszer miatt nem látják.


A hugodnak nagy szüksége lesz rád, hogy ne legyen olyan, amilyennek a nemtörődöm neveléssel átformálják! És nem ő tehet róla.


Egy a lényeg, bármennyire is fáj, nem szabad hagyni, hogy ezek miatt érezd magad kevesebbnek. Ez az ő szellemi és lelki éretlenségüket mutatja.

2019. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!