Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lepjem meg a szerelmem...

Mivel lepjem meg a szerelmem a szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

22 éves lányról van szó. Gondoltam kiveszek az estére egy lakást ahol van terasz és szép kilátás, ide egy soforrel hozatnam el, es en varnam a bejaratban viraggal :D

Ti mit szoltok ehhez? Tul sok filmet neztem? Gagyi? Meg a lakasba gondoltam lufikat, pezsgot . Aztan rendelnenk kajat meg elszivnank egy szàlat ès kèsz . Valami otlet mèg? :D



2019. aug. 15. 23:50
 1/10 anonim válasza:
75%

Kérdezd meg a tiniket.

Ez felnőttként nevetséges szint.

2019. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, te mit ajànlanál?
2019. aug. 15. 23:53
 3/10 anonim válasza:
76%
Ha az összes ilyen virág meg lufi elcsépelt ocsmányságot kiveszed belőle akkor még jó is lehet.
2019. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oke a lufi lehet hulyeseg. De a virag miert elcsepelt? :) maskor is szokott kapni egy -egy csokorral...

De koszi :D tenyleg sok lenne a lufi

2019. aug. 15. 23:57
 5/10 anonim válasza:

Sokat érsz vele ha neki az a szeretetnyelve h beszélgess vele, tölts vele minőségi időt.


Te ismered..elvileg. Valóban ezekre vágyik szted?

2019. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

"Le merted lufizni az uramat?" 😅

A lufit máshova húzd, ne a lakásba csapasd ki.

Jó is lehet ez, de vedd meg neki pluszba Gary Chapman - Egymásra hangolva könyvét!

2019. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem a lufi gagyi a sofor meg tulzas, a tobbi resze viszont eleg galans es le fog esni tole az alla.

A rendes etkezesen tul esetleg meg valami kis suti megkoronazhatna az estet. Ezt mar tenyleg ne bonyolitsd tul, az atlag cukraszdai kinalat, mint mezes kremes, zserbo stb teljesen oke. Egy szal gyertyat ha tuzol bele akkor teljes a szulinapi hangulat. :)

2019. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Ne feledd el a spanyol akusztikus gitár zenészeket, a desszertbe rejtett ajándékot, a sofőr limuzin legyen, és legyen aznap telihold.


Aztán bementek a szobába, ahol mindent rózsaszirnok és gyertyák borítanak, a minőségi hifi rendszerből romantikus zene szól, kicsit lassúztok, majd levetkőzteted, és lágyan, de mégis szenvedélyesen szeretkeztek.



Azon az egy dolgon filozok, hogy tűzijáték kellene e?

2019. aug. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezektől rettenetesen kínosan érezném magam, de nem vagyok valami romantikus. Pl. a sok lufi=szemét lesz belőle. Rózsaszirmok=mennyit kell majd valakinek takarítani. Gyertyák mindenhol=biztosan felgyújtunk valamit. Nézném is, hogy merre van a menekülési útvonal.

39 éves vagyok, régen házasságban élek. Elárulok neked egy dolgot. Azzal lepd meg születésnapjára a szerelmedet, aminek örülne.

Ha ő szereti az ilyen filmbéli rózsaszirmos gagyiságot, vagy valaha mondott olyat, hogy mennyire szeretne limuzinban utazni, akkor ez mind baromi jó ötlet.

Ha minden álma egy sétarepülőzés, akkor vidd sétarepülésre. Ha imádja a japán kaját, vidd sushi bárba.

Lényeg, hogy ne az legyen a fókuszban, hogy valami nagyon nagy dolgot szervezz, hanem az, hogy olyannal lepd meg, amit mindig is szeretett volna és te megvalósítod egy álmát születésnapja alkalmából.

2019. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, a legnagyobb dolog az, ha olyasmivel leped meg, amit szeret, amire vágyik, még akkor is, ha az kicsi dolog!
2019. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!