Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol tarthatnám meg a 18....

Hol tarthatnám meg a 18. születésnapomat, ha télen születtem?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy vannak beltéri helyek. De mindig is kertiparti/sütögetésre vágytam. De nyilván ezt lehetetlen kivitelezni. Tudnátok ötleteket, ahol egy introvertált és extrovertált "keverék" jól érezné magát? Válaszokat előre is köszönöm

2019. aug. 21. 19:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Szintén télen születtem, én a barátaimmal egy kisebb, nem annyira népszerű pizzériába mentem.
2019. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Menjetek el korizni. Az én februári születésnapomon korcsolyázni voltunk és nagyon jó volt. Utána beülhettek valahova egy forrócsokira.


18/L

2019. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
41%
Hívj meg mindenkit most hétvégére a szülinapi sütögetős bulidra és játszd el ahogy megszületsz, a hitelesség kedvéért édesanyád is segíthet hitelesen előadni. Aztán elmondod a vendégeknek hogy jövőre ugyanekkor ugyanitt unnepled a bulit. Szivesen
2019. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer a sógoromnak december 30.án tartottunk kerti partit,neki is ez volt a régi vágya,de nyilván nem sok mindenkinek van kedve télen sütögetni.De végül a 30.szülinapját a kertben ünnepelhette,a tűz melegített,persze kabátban volt mindenki de némi alkohol társaságában nagyon is jól sikerült a buli.
2019. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Kibérelsz egy kulcsos házat/bármi ilyesmit, aztán sütögettek benn, vagy akar házibuli is lehet.
2019. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!