Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit vegyek a baratomnak aki gordeszkazik? 20eves fiu Ti minek orulnetek? Kb 10-15k-t akarok költeni

szept. 5. 16:49  Privát üzenet  

A válaszok
fogvédő

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 5. 17:14 Privát üzenet
20 évesen még itt tart, hogy gördeszkázik? Inkább a csajokat kéne hajtania. 10-15k-ért kapasd el egy jánnyal a Gubacsiról.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 5. 17:26 Privát üzenet
masni1 nevű felhasználó válasza:

Vegyél azt, amiről tudod, hogy a szive vágya!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 6. 21:47 Privát üzenet
Van a Vans bolt onnan nezz neki valamit, akar gordeszkas kulcstarto vagy 15bol mar az oldschool vans cipo is kijon es az nagyon jo..

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 7. 08:49 Privát üzenet
#2 Tudod létezik olyan, hogy hobbi. Egyébként Tony Hawk neve nemtudom mond e neked valamit. Világhirű és deszkázik :) És egyébként honnan tudod, hogy nem a legjobb gádzsikat húzza meg nap mint nap? :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 8. 14:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan ünnepeljem a születésnapom, ha nem akarok bulit rendezni?
Mit tehetnék, ha én nem akarok semmi összejövetelt születésnapomra, de anyámék akarnak szervezni valami kertipartit vagy hasonlót?
Király születésnapi bulit akarok, ti mit csinálnátok?
A legjobb barátnőmnek nemsokár lesz a 16. születésnapja és valami felejthetetlen napot akarok/akarunk belőle kihozni!?
Pénteken lesz a párom szülinapja, ő nagy bulit akar nekem viszont ehez nincs kedvem. Szerinte én nem szeretem őt ezért nem akarok neki bulit csinálni. Mi legyen a megoldás?
Apukámnak nemsokára lesz a szülinapja és szeretném meglepni egy tortával, amit én magam akarok elkészíteni. Fondanttal szeretném bevonni és díszíteni. Mennyire nagy munka ez és...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!