Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyanak szuletesnap...

Mit vegyek anyanak szuletesnapjara? 20-25ezer FT ertekben

Figyelt kérdés

45 eves lesz igazabol valami kirandulasra, utazasra gondoltam. Vagy tudtok az orszagban valami nagyon jo helyet? Esetleg pesten valami jo hely?

Nagyon fiatalos szoval barmilyen program johet, ami fiatalabbaknak valo az is. Mas ajandekotletet is szivesen fogadok. Konyv,ruha,parfum,virag kilove

Koszi elore is!



2019. szept. 9. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Közös családi élmény: pl. Szabaduló szoba, Gokart.

Vagy "szépségnap" egy jó szépségszalonban.

Kedvenc torta.

Meglepi ünnepség barátokkal, családdal.

2019. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vidd el a Mr.Funk -ba. Nagyon sok finomság van ott nézd meg Facebookon. És a westendben pl ott az Yves Rocher kozmetikai bolt, természetes összetételű termékeket árulnak szerintem anyukád örülne ott egy finomabb parfümnek, arcápolási csomagnak és a tusijaik nagyon jó illatúak :) ásványkarkötő is nagyon cuki
2019. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45 éves nő vagyok, és nagyon örülnék egy airsoft csatának, vagy egy lovastúrának, vagy egy jó talpmasszázsnak.
2019. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!