Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit illik adni egy felnőtt...

Mit illik adni egy felnőtt férfinak szülinapjára? Ti mit adnátok? Milyen értékben?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizunk

2019. szept. 17. 22:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Egy üveg bor?
2019. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Két hónap után még nem adnék nagyon nagy értékben ajándékot (hacsak nem “nagy kerek” szülinap, mint a 30 meg a 40 meg ilyenek), vennék valami személyesebb kis apróságot, talán a hobbijához kötődő dolgot, vagy ha szereti, akkor valami minőségibb alkoholt díszcsomagolásban, tudod, amihez poharat is adnak meg ilyesmi, azt úgy vettem észre, a legtöbb pasi szeretni szokta (esetleg magam is díszcsomagolásban prezentálnám estére ;) ).
2019. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Amit szeret bor csoki könyv vagy èkszer
2019. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Torta?


Én jobban örülnék neki, mint az alkoholnak ugyanis nem iszom. De a legtöbben egy üveg alkoholnak is örülnek.

2019. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
73%

Full elcsépelt hülyeségek, kb. be lehet tenni az eddig kapott tucat ajándékok közé.


Először is tudni kellene, hogy mi érdekli! Ha semmi, mert amolyan kommersz hapsi, akkor tök mindegy, akkor tényleg jó a bor is.


Ha van hobbija, vagy vonzódik valamihez, akkor máris ott van egy csomó lehetőség.


Én pl. örülnék egy összeragasztható tank vagy repülő modellnek. Vagy egy A10-es patch-nek a pilóta dzsekimre. Most ezek csak úgy hirtelen jutottak az eszembe, pedig házas vagyok és apa. Valójában mindegy, csak személyes legyen, és érezzem benne magam, főleg azt, hogy nekem szól mert ismer. :)

2019. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%

Ha ezt kapom, nem rugdoslak le az ágyamról.

[link]

2019. szept. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Bár mi másfél éve együtt vagyunk, én szülinapjára meg fogom hívni a kedvenc éttermébe. A lényeg, hogy olyat dolgot találj, amiről tudod, hogy szeretné, tetszene neki. Akár valamilyen programra is hívhatod, szabadulószoba, fürdőzés, valami amit szeret csinálni.
2019. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%
2 kiló krumplit
2019. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap után olyan nagyon személyeset még nem adnék.

Torta, elvinni cukrászdába, elvinni étterembe.

Vagy ha van, amiről tudod, hogy biztosan szereti: pl. könyv, parfüm.

2019. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
48%
Thaiföldi táncoslányokat egy meglepetésbuliban.
2019. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!