Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak mit vegyek 50....

Anyukámnak mit vegyek 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon elkéstem, és éppen ez utolsó pillanatban jutott eszembe. Szóval hétfőn anyukámnak születésnapja. Ráadásul 50. Nem tudom mit kéne neki vennem. 16 éves vagyok, és lehet a nővéremmel vennénk közöset. Kérlek pár ötletet, de nagyon gyorsaan.
2019. szept. 22. 09:23
 1/4 anonim válasza:
Kedvenc parfumje, amit tutti szeret , vagy egy szep csokor virag , egy doboz csoki, márkásabb
2019. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak ismered anyudat? Hobbi? Szeret olvasni? Akkor a kedvenc irójától egy könyv.

Bár kerek évszámos, én tuti egy szép arany nyakláncot vettem volna neki egy medállal amibe belevésetném, hogy "anya" vagy "szeretünk" vagy bármit.

2019. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de miert csak most ugrott be nektek hogy anyukadeknak ajándékot kellene venni..?

Lehetett volna valami meghato ajandekkal is készülni, de igy kapkodva már csak az ékszer jut eszembe.

2019. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy még egy szép, elegáns óra
2019. szept. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!