Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapi vers? Sos!

Születésnapi vers? Sos!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos, anyukámnak szeretnék 50. születésnapjára írni egy verset. Nagyon szorít az idő, de nem tudom hogy kéne nekikezdeni. Valaki tudna küldeni egy vázlatot, esetleg amit ő írt átkölteném, vagy csak valami ötlet. Előre is köszi.
2019. szept. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, de ha ennyire ötleted sincs, miért nem találsz ki inkább valami mást, ami könnyebben menne?
2019. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem a te versed, nem te írtad le az érzéseidet, akkor ez csak egy szemfényvesztés! Bármilyen másik vers is megteszi, aminek szerzője is van, idézhetsz belőle forrás megjelölésével, de ne tégy úgy, mintha te írtad volna!

Anyukád úgyis rájön, hogy te erre nem vagy képes, nagyot fog csalódni.

2019. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem igazán értitek. Tudok verset írni, de kéne egy vázlat amiből látnám kb milyennek kell lennie egy ilyen versenek. Na mindegy, nem is tudom miért számítottam segítségre ezen az oldalon...
2019. szept. 23. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Inkább te nem érted, kérdező, hogy a te szellemi terméked legyen a vers, mert ha másét használod, akkor ez lopás!
2019. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

google.hu

"születésnapi vers"

Nagyjából 174 000 találat

például:

[link]

[link]

2019. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy vershez nem kell vázlat. Egy vers belülről jön. Leírod, amit anyukádnak szánsz. Alkotsz vmi.
2019. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Egyetlen válasz lett lepontozva: az enyém, amiben elküldtem pontosan azt, amit kért a kérdező.

Ügyesek vagytok, így tovább.

2019. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!