Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a 17. születésnapom...

Mit kérjek a 17. születésnapomra? L

Figyelt kérdés

December elején van a születésnapom, de már most nagyon frusztrál a dolog, mert szeretem előre letudni ezt a kérdést. Tavaly egy iPhone 8+ -ot kaptam, illetve 2 pár Nike cipőt.


Tavaly ezekre már régóta vágytam, most viszont abszolút nincs semmi ötletem. Szeretnék valami maradandó, tárgyi ajándékot, ami már a felnőtt életemre is jó lesz. Azon is gondolkodtam, hogy most nem kérek semmi extrát és majd jövőre kérek egy nagyon drága ajándékot.


Tudnátok tanácsot adni, hogy mit kérjek a születésnapomra? Esetleg le tudnátok írni, hogy ti mit kaptatok a tietekre?


2019. okt. 8. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk jogsit, vagy legalább adjanak bele szüleid. Az maradandó, és később hasznát is veszed.
2019. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem ajándékként fogom kapni, nekem abba bele sem kell fizetnem.
2019. okt. 8. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:

En 17.szuletesnapomra Harry Potteres kulcstartot kerek vagy bogret. De lehet, hogy egy epilatort, esetleg egy fel kilos feherjeport.(Valoszinuleg a penzt kapom meg ra)

Ezt anyamtol. Apamtol a jogsit kapom, de ahhoz dolgoznom is kell meg.

Nem kell ezt tulspilazni. Latom van penzetek, biztos megveszik amire szukseged van szuletesnapodon kivul is. Ha meg nincs szukseged semmire, ne szord a penzt feleslegesen, mert elfogy.

Amugy most lesz a heten a 17., ha megvolt majd elmeselem mit kaptam.:D

2019. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
30%
Mellplasztika, póthaj, arany ékszer még befektetésnek is jó, szájtetoválás, műszempilla, zseton, emeleti lakás, plazma tv, könyvek.
2019. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne égesd magad az iphone8+-al, lejárt, elavult. Kérj egy Iphone 11 pro-t
2019. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Most ne kérj semmit, és jövőre kérj egy nagyon drágát.

Mondjuk egy házat, az jó lesz felnőtt életedre is. De minimum a rózsadombon vagy a balatoni felvidéken legyen. Ezeken a környékeken kívülre költözni szerintem ciki. Nem villa = nem ház = sufni

2019. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
könyv, mikroszkóp, valamit ami hasznos
2019. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nyelvtanárt és nyelvvizsgát kértem.


de örülnék még:

rövidebb utazás

wellness hétvége anyukámmal

kedvenc íróm könyvei

parfüm

különleges főzőtanfolyam

a nekem szánt pénzzel állatmenhelyet vagy beteg gyerekeket támogatnak

tánctanfolyam



de nem tudjuk mi az ami érdekel és mekkora összegben gondolkodsz

2019. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nézd, én is voltam így 17 évesen, hogy valami "felnptt életemre jó" ajándékot kérjek, de így négy év távlatából elárulom a titkot, semmi nem úgy lesz mint ahogy azt most kitalálod (ez nem azt jelenti, hogy minden rosszul sül el, inkább azt hogy totál tervezhetetlen)

esetleg, ha mindenképp tárgyi és hasznos, új laptop, talán, mondjuk az nálam pl folyamatosan cserélődik, szóval nem ilyen extra ajándékkategória...

úgy tűnik van pénzetek, én biztos egy utazást kérnék (mindegy hova, csak menjek) vagy valami olyan kategóriájú sminket, amit hétközben nem használsz, valmi magasabb kategóriát... esetleg egy tonna könyv, vagy valami olyasmi ruha, amit akár nem is hordasz, csak kell, mert imádod (kalapgyűjteményem van, fura és ódivatú talán, de vonzódok a minőségi kalapokhoz) (de alig hordom, nincs mihez)

úúú, megvan, ha éppen lett volna annyi pénzünk (meg az apám nem kap hisztirohamot a gondolatától is), azt az egykerekű, motorral hajtott gördeszkaszerű izét szerettem volna (szeretném a mai napig) (nem tudom a nevét, valaki találja ki pls)

2019. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akinek van pénz lóvéra xd
2019. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!