Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Más is érzett már így a 30....

Más is érzett már így a 30. szülinapjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy bulizós.. Szeretek azért búéizni, de nem iszom le magam.. kicsit tartok ettől a kerek szülinaptól hogy mi lesz hogy lesz.. hogy muszály e nagy felhajtást csapni.. nem nagyon szeretek a középpontba lenni..

De azért szeretném emlékezetesen megünnepelni, de úgy hogy nekem legyen jó ne másnak..



2019. okt. 8. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj bulit ha nem akarsz felhajtást, ennyi. Én se szoktam, nem is szólok senkinek hogy az van. Elmegyek egy étterembe, aztán eliszogatok a törzshelyemen. Ott pár haver tudja mikor van, velük megiszok egy-két kört, kapok a pultoscsajtól két puszit és ennyi.
2019. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory válasza:
100%
Akkor ne bulizz, hanem csinálj valami szokatlant, emlékezeteset, amit eddig nem tudtál/mertél/akartál. Ma már annyi ilyen ötlet van az akármilyen sportautó tesztelésektől a légcsatornázáson és ejtőernyőzésen át a lőfegyverekkel való puffogtatáson keresztül tulképpen bármire. Ha magányos farkas vagy, akkor akár egy egész hétvégés eltűnés valami hegyi túrán, vagy a szomszédos országokban. A lényeg, hogy jól érezd magad és legyen annyira "jelentékeny", mint maga a kerek szám (30). A jelenlegi statisztikák alapján talán még lesz egy 40-esed, meg esetleg egy 50-esed, utána már tartós tejet nem vennék a mai világban :D Szóval ünnepelj, de úgy, ahogy Te szeretnéd.. pont ahogy mondtad..
2019. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden születésnapomon utazom, a harmincadikon pedig egy gyermekkori bakancslistás álmom teljesítettem, szintén utazás közben. Szülinapi bulit nem tartottam már 12 éve, nem az én világom. Gondold át, mi az, amit meg szeretnél tenni, de sosem kerítettél rá eddig alkalmat és tedd azt! :)
2019. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!