Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Más is érzett már így a 30. szülinapjával kapcsolatban?

Nem vagyok nagy bulizós.. Szeretek azért búéizni, de nem iszom le magam.. kicsit tartok ettől a kerek szülinaptól hogy mi lesz hogy lesz.. hogy muszály e nagy felhajtást csapni.. nem nagyon szeretek a középpontba lenni..

De azért szeretném emlékezetesen megünnepelni, de úgy hogy nekem legyen jó ne másnak..

Keress kérdéseket hasonló témában: születésnap

okt. 8. 21:21  Privát üzenet  

A válaszok
Ne csinálj bulit ha nem akarsz felhajtást, ennyi. Én se szoktam, nem is szólok senkinek hogy az van. Elmegyek egy étterembe, aztán eliszogatok a törzshelyemen. Ott pár haver tudja mikor van, velük megiszok egy-két kört, kapok a pultoscsajtól két puszit és ennyi.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 11:25 Privát üzenet
szlory nevű felhasználó válasza:

Akkor ne bulizz, hanem csinálj valami szokatlant, emlékezeteset, amit eddig nem tudtál/mertél/akartál. Ma már annyi ilyen ötlet van az akármilyen sportautó tesztelésektől a légcsatornázáson és ejtőernyőzésen át a lőfegyverekkel való puffogtatáson keresztül tulképpen bármire. Ha magányos farkas vagy, akkor akár egy egész hétvégés eltűnés valami hegyi túrán, vagy a szomszédos országokban. A lényeg, hogy jól érezd magad és legyen annyira "jelentékeny", mint maga a kerek szám (30). A jelenlegi statisztikák alapján talán még lesz egy 40-esed, meg esetleg egy 50-esed, utána már tartós tejet nem vennék a mai világban :D Szóval ünnepelj, de úgy, ahogy Te szeretnéd.. pont ahogy mondtad..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 9. 11:50 Privát üzenet
Én minden születésnapomon utazom, a harmincadikon pedig egy gyermekkori bakancslistás álmom teljesítettem, szintén utazás közben. Szülinapi bulit nem tartottam már 12 éve, nem az én világom. Gondold át, mi az, amit meg szeretnél tenni, de sosem kerítettél rá eddig alkalmat és tedd azt! :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 9. 16:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
GDPR-al kapcsolatban lenne kérdésem. Adott egy Egyesület, melyből kiléptem 4-5 éve. Ès most az egyesület elnöke megadta másnak (rosszindulatbòl) a telefonszámomat. Megteheti e?
Valaki segiteni abban hogy mit szedjek edzéssel kapcsolatban?
Örökléssel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Lehetséges hogy maga a hagyatéki tárgyalás már meg történt nélkülem?
Melyik megoldást választanátok - gyerek szülinapjával kapcsolatban?
Valakinek van tapasztalata a stuttgarti GLS transOflexes munkával kapcsolatban? Megköszönném az érdemleges válaszokat.
1908-as bevallással kapcsolatban tudna segíteni valaki?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!