Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Iskolás gyermeked mennyi...

Iskolás gyermeked mennyi idősen tartotta az első születésnapozást, amire át hívta az osztálytársakat?

Figyelt kérdés
Most elsős, 7 éves a lányom, újak az osztálytársak, a szülők közül sem ismerek senkit sem, már most mondja, hogy át szeretné hívni a barátnőit a szülinapjára

2019. okt. 12. 18:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve hány gyerek volt? Elfértetek? Mekkora lakásban?
2019. okt. 12. 19:09
 2/15 anonim válasza:
Nem szülőként válaszolok, bocsi. Én elsős koromban hívtam át talán először a barátaim, mert akik velem egy oviba jártak, azoknak a nagy részével egy iskolába kerültem, tehát ismertem mindenkit.
2019. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem már oviban is volt szülinapi bulim, szerintem olyan 8-10-en votunk rajta.

Elsőben is tartothattam bulit, szintén 8-10 fővel, engem is beleértve.

2019. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Kb 80 nm^2 volt a lakás, de voltam hasonló létszámú bulin 2 szobás panelban is.

Az én szüleim se ismerte a többi szülőt, de gondolom, mivel sose meséltem abnormális dolgokat a napomról, nem tartották problémásnak az osztálytársaim se.

2019. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%

2. osztály végén, de már 9 évesen volt az első és utolsó ilyen alkalom.

A házunkban volt, ami földszint + 2 emelet + közepes méretű kert.

13-an voltak a lányomon és rajtunk kívül.

2019. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az en lányom is tartott már elsőben az új gyerekekkel viszont ő májusi, igy több időm volt megismerni őket. én először a facen kerestem fel őket, mert a szülőkkel nekem sem volt kapcsolatom. szóval rájuk irtam, elkėrtem a címüket es elmondtam majd szeretnék meghívot küldeni a lányom sz. napi bulijára. mivel tavasz volt igy kint tartottuk, de rossz ido esetén a nappalit kicsit átrendeztem volna es ott elfėrtek volna. 9en voltak
2019. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Snapchat: piria07


Neked mióta van gyereked? A múltkor még tizenéves voltál....



Kerdezo,

Nalunk is ez volt a helyzet, siman megtartottuk, ha jol emlekszem osszesen 10en voltak a gyerekek. Nem kell ehhez a szuloket ismerni.

2019. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem már oviban volt anno zsúrom.Szerintem engedd meg ezt a bulit már most,jót fog tenni a kapcsolatépítések szempontjából,mind a gyereknek mind pedig neked.Az Én bulijaimon átlagban olyan 10-15en voltunk,szinte mindig otthon voltak megtartva.Jó programokkal nagyon jó kis buli tud keveredni belőle,mondjuk ha rám hallgatsz bohócot ne hivj,mert sok gyerek fel tőle,és tapasztalatból mondom,hogy megöli egy kicsit a hangulatot.
2019. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9 évesen, 3-ban volt az első zsúrom olyan 8-10 fővel, utána ez általános végéig megmaradt. Egy-két szülőt ismertünk meg jobban, a többieket csak látásból, úgyhogy ilyen szempontból elsőben is lehetett volna a buli.
2019. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hívja csak, nekem már oviban is volt zsúrom, akkor mondjuk még inkább csak 3-4 vendéggel, gondolom ilyen picikből nem akart anya többre vigyázni, suliban ilyen 10-12 vendég volt a maximum (az osztálytársak plusz egy-két másik gyerek, máshonnan)

nálunk az volt a rend, hogy mi, gyerekek bent buliztunk a szobámban, a tortát kinn ettük meg a konyhában (ilyen egybenyitott nappali-konyhát képzelj el), a felnőttek közül, aki maradt, azok a kanapén üldögéltek, dumáltak.

szerintem nem gáz, ha nem ismered a szülőket, nálunk a legtöbben csak letették a gyereket és mentek tovább, de anya mindig csinált egy kis frissítőt meg rágcsálnivalót a szülőknek is, mindenkit megkínált, aztán akinek nem volt sietős dolga, rendszerint ott ragadt :) (ez akkor is jól jön, ha a gyerek az istennek se akar előkerülni a játékból és hazamenni, mindenki türelmesebben várakozik így)

egy szülinapi buli mindenképp segít a lányodnak még jobban beilleszkedni.

2019. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!