Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Előtte vagy utána egy nappal...

Előtte vagy utána egy nappal köszöntem fel?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm szülinapja lesz szerdán, de csak kedden meg csütörtökön találkozunk. Melyik nap vigyem be az ajándékát?

2019. okt. 15. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedden.

Ebből látni fogja, hogy neked fontos a születésnapja, alig várod, hogy megajándékozd!

A csütörtökinél viszont olyan lenne, mintha tessék-lássék, ímmel-ámmal, időn túl adnád.

2019. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedden.


Ebből látni fogja, hogy neked fontos a születésnapja, alig várod, hogy megajándékozd!


A csütörtökinél viszont olyan lenne, mintha tessék-lássék, ímmel-ámmal, időn túl adnád.

2019. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Csütörtökön add oda az ajándékot. Nem illik előre köszönteni, hiszen akkor még nem érte meg a szülinapot, amit köszöntenél.

A napján meg hívd fel vagy írjál neki. Pl. boldog szülinapot, a többit majd holnap személyesen.

2019. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2.#, neked nincs saját véleményed, azért másolod le az enyémet?
2019. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
még egy szavazat a keddre, ha csütörtökön adod oda, az olyan, mintha csak úgy sietve szerezted volna be az ajándékot, mert láttad a facen hogy most van.
2019. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végül babonából a csütörtök mellett döntöttem. Ma direkt kérdeztem, hogy mit tervez szülinapjára, hogy ne higgye azt, hogy elfelejtettem.
2019. okt. 15. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

ú, ez is jó ötlet :)

ügyesen oldottad meg

2019. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!