Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti is büszkék voltatok, mikor...

Ti is büszkék voltatok, mikor végre 18 évesek lettetek?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 18, és valamiért sokkal jobban érzem magam, mint 17 évesen. Mikor megkérdezi valaki hogy hány éves vagyok, akkor büszkén válaszolok, hogy 18, illetve az is jó érzés, mikor alkoholvásárlásnál odanyújtom a személyim a kasszásnak.

Csak én vagyok ezzel így, vagy más is örült mikor végre "felnőtt" lett?


2019. nov. 3. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Olyasmire nem büszke az ember, amiért nem tett semmit. Teljesítményre lehet valaki büszke. A kor nem érdem, hanem állapot. Én akkor voltam először büszke, amikor sikert értem el a munkámban.
2019. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben az évben lettem 18. Nem mondanám, hogy büszke vagyok, inkább tényleg arról van szó, hogy sokkal jobban érzem magam. Úgy érzem, hogy a körülöttem lévők már tényleg elkezdtek felnőttként kezelni, kevesebb a lekezelő ember. A legtöbb barátom 1 évvel idősebb nálam és ezért korábban nem mehettünk különböző helyekre/kidobtak minket szórakozóhelyekről miattam stb. Meg tényleg jó, hogy nem kell feszengenem amikor alkoholt veszek akár magamnak akár ajándékba.

Szóval én értem, hogy mire gondolsz. :)

2019. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Büszke lehetsz arra, hogy halandó vagy, és egy évvel közelebb kerültél önnön halálod hoz.
2019. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örültem, hogy hivatalosan felnőtt lettem, de nem lett extrább, mint előtte sem mint utána
2019. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen :) azt gondoltam, hogy na végre felnőtt lettem, ha tudtam volna ugye...
2019. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!