Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a párom születésnap...

Mit vegyek a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányról van szó akinek meg van mindene, hiszen gazdagok.

Nem tudok semmit kitalálni mit lehetne egy ilyen lánynak venni, most lesz 18 éves.



2019. nov. 5. 23:37
 1/6 anonim válasza:
17%
valami nyálas dolgot. a lányok odavannak a romantikáért,valami lánc,vagy hasonló dolog esélyes hogy bejönne
2019. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
2 db színházjegyet.
2019. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%
Adj neki élményt. Vidd el valami izgalmas helyre, vagy legyél vele romantikus (és nem most nem feltétlenül a szeretkezésre gondoltam.)
2019. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha a párod, akkor csak tudod, hogy mit szeret.
2019. nov. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élmény, amit veled tölthet el.

Pénztárcatol függ mi. Mozi, színház, étterem, wellness, bobozás, lövészet, utazás stb.

Bármelyik jó szerintem. Tárgyat így felesleges venni, maradandóbb lesz egy program.

De ha mindenképp targy, akkor ez közös fototokat kereteztesd be meg mellé mondjuk meg egy közös szives kulcstarto az evfordulotokkal. Szóval akkor legyen rólatok szóló, személyes. Ezt pénzen nem lehet megvenni. :)

2019. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ciki ha a pasija csak anyagi javakban gondolkodik.


Számomra többet ér a közösen eltöltött idő, kirándulás, bicikli túrák, fürdőzés hétvégente, mint bármi csicsedli.

S ezt vállalkozóként mondom: az anyagiak eltörpülnek a szeretet/szerelem s érzések, érintések mellett egy hű pár oldalán, ki boldoggá tesz.


Szóval ne agyald túl.


+ Te vagy a párja, te ismered személyesen...milyen is ő, mik a hobbijai, miket szeret...


Számomra az olyan emberek kik itt kérdezik "mit adjak szerettemnek/páromnak ajándékba"

Nos szánalmas.

Mi annyit se tudunk róla mint te. 😅


Szóval legyen tököd s agyad.


Pl ha leírnám 2000db riglibés egy fekete zebra golyóstollat adj neki...szerinted örülne neki?


Én igen, mert fogyó alapanyag az alkotásaim alatt, a plusznak mindig örülök 😃

Páromnak màr anno is megmondtam:

Ne vegyél semmit, csak add önmagad s "te vagy az egyetlen, aki szívem vágyàt, életem ajándékát meg tudja adni"


;)

2019. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!