Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te minden Facebook ismerősödet...

Te minden Facebook ismerősödet felköszöntesz születésnapján?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól hogy ő felköszöntött-e vagy sem?

Mert én néha úgy érzem, hogy nálam ez néha egyoldalú. Előfordul, hogy én minden évben írok egy adott személynek, ő pedig sose.Benneteket ez nem szokott zavarni? Ilyenkor az van bennem, hogy aki nekem írt, annak én is írok. Vagy talán én lennék túl makacs? Nem kellene ezzel foglalkoznom?



2020. jan. 10. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azokat, akik kiírják a születésnapjukat. Engem senki, mert el van rejtve.
2020. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Az Fb-n senkit.

Akit felköszöntök, azzal vagy találkozom vagy felhívom telefonon.

(Én direkt elrejtettem a magamét.)

2020. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Én meguntam köszöngetni szóval levettem a dátumot. Aki még így is felköszönt azokat köszöntöm fel én is. :) Így csak arra a maradék 2-3 ra kell válaszolnom :'( xD
2020. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Én mindenkit felköszöntök, akinek nyilvánosan meg van adva a szülinapja. Csak egy töredékük viszonozza. Ez van, taplók az emberek.
2020. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Azokat köszöntöm, akiket kedvelek annyira, hogy köszöntsem. Pl. épp csak régi munkahelyről vagy suliból ismerjük egymást, de nem voltunk különösebb jó kapcsolatban, azokat nem. Mondjuk az ilyeneket bejelölni sem szoktam, csak visszaigazolom ha ők jelölnek. Független attól, hogy ki köszönt, bár így ezek viszont is szoktak.
2020. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy. Pedig nincs sok ismerősöm, de egész egyszerűen nem mindegyikkel olyan a viszony, hogy fel akarjam köszönteni őket. Akinek viszont őszintén azt kívánom, hogy boldog legyen a születésnapja, annak írok, függetlenül attól, hogy viszonozta-e valaha.
2020. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem strigulázom, hogy ki köszönt fel és ki nem, szóval nincs ilyen, hogy nem írtál én se írok nyenyenye.


Régebben igyekeztem mindenkinek írni, ha láttam, mostanság már nem feccölök ebbe energiát, nem is ülök annyit gép előtt, szóval csak annak írok, akit fb nélkül is köszöntenék.

2020. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Régen mindenkit, de meguntam. Azóta senkit.
2020. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Huye kerdes. 800 ismerosom van. Valodi ismerosok. A szomszedot sem koszontom fel pedig ismerosom.

Egzszeru a keplet: azt koszontjuk fel aki kozelebb allnhozzank

2020. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem taplóság hogy nem köszöntök vissza szülinapot mindenkinek aki nem köszöntött. Eleve minek ha csak azert ismerősöm mert egy faluban lakunk? Köszöntgesse az anyukája, mert engem olyan nagyon nem erdekel ez. Csakis a barataimat szoktam felköszönteni facen, azt is messengeren. A családtagjaimat személyesen. A többi meg azt csinal amit akar. Ha ír megköszönom, de nem kötelességem vissza köszönteni ha nem erdekel, nem vagyok kétszínű.
2020. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!