Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol van budapesten es kornyeke...

MoniGabi kérdése:

Hol van budapesten es kornyeken, olyan hangulatos etterem aminek gyonyoru kert helysege van?

Figyelt kérdés
Anyukam 60. szuletesnapjara szeretnek talalni valami gyonyoru kerthelyseges, kulonleges ettermet. Budapest es kornyeken.

2020. jan. 18. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Télen?!
2020. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom,mikor van anyukád szülinapja, de télen nem javaslok kerthelyseget, mert megfagytok. Még a fűtött kerthelység is hideg ilyen időben. De jó és hangulatos éttermek jó konyhával: kakas étterem a 18. Kerületben, Új Tündérkert étterem, Rozmaring vendéglő a 3dik kerületben. Óbudai Trófeának van kerthelysége, de nem tudom, hogy télen üzemel-e.
2020. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emberek! HelyIség és nem helység a szó, amit kerestek. :)


Amúgy ha nem télről van szó és Pest megye is szóba jöhet, akkor szokták szeretni a Csali Csárdát Pilisszentivánon, ott a tó partján lehet gyakorlatilag ülni, nagyon szép környezetben van.

2020. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Tündérkert jutott eszembe, de persze nem télen.
2020. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jardinette, a Németvölgyi úton: [link]
2020. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyik étteremnek sincs településnyi kertje :D
2020. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csóró magyar vagyok diplomás munkával. Nincs pénzem étterembe járni.
2020. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!