Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nálatok hogyan zajlik az...

Nálatok hogyan zajlik az ajándék vásárlás?

Figyelt kérdés

Én általában mindennek örülök, így nem szoktam kérni dolgokat, meg eleve nem is nagy durranás nekem a szülinapom.


Viszont olyan családba kerültem, ahol azt lehet csak adni bizonyos családtagoknak, amit kérnek. Csakis pontosan azt. Pl. a gyerekeik esetében kapsz egy listát és ki kell választanod hogy te mit veszel meg a listából, vissza kell jelezned. Ha mást veszel egyszerűen nem kell vagy visszaadják, vagy láthatóan nem örülnek neki. Nekem ez így kicsit fura, persze elfogadtam.


Nektek mi a véleményetek erről? Vannak akik így csinálják? Csak érdekel a dolog.


2020. febr. 3. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Én megértem őket, így csak olyan dolgot kapnak a gyerekeik, ami tényleg kell. Elég lelombozó lehet a haramadik egyforma könyv v. játék.

Persze nem mondom, h. nem szeretem a meglepiket, de pl. mi is írunk karácsonykor listát. Kinek mi a vágya. Így a pénz garantáltan jó dologra lesz költve, nem felesleges dolgokra.

2020. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!