Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőmnek a...

Mit vegyek barátnőmnek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolat, még nem tudom h mire vágyik. Most lesz a 29-ik születésnapja. Nem akarok nagyon mellé lőni. Jó lenne pár ötlet.

2020. febr. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szintén most lesz a 29. szülinapom és én a páromtól örülnék valami szép cserepes virágnak vagy szép növénynek, szeretem a bögréket is, díszpárnákat, parfümöt (bár ez rizikós ha nem tudod milyet szeret). Ezen kívül nő létemre kocka vagyok tehát bármi ezzel kapcsolatos dolog is jöhet.
2020. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csokor virág, főzz neki ünnepi vacsorát/vidd el étterembe. Friss kapcsolatnál nem igazán érdemes többet, ha nem ismered még annyira.
2020. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vidd el vacsorazni

Ha romantikus akarsz lenni vegyel melle egy szal rozsat.



22L

2020. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En pl egy eleg mai lany vagyok, nem orulnek egy bogrenek.. 16 evesen belefernek ezek de azert egy 29eves nonek ez mar nem ajandek. Foleg hogy friss kapcsolat nincs benne ugy meg erzelem sem.
2020. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!