Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Lányok? Milyen ajándékot vegyek?

Nemsokára itt a barátnőm születésnapja.20 éves lesz és szeretnék venni neki valami extrém ajándékot.Az eddigi ötlet eddig ami biztos benne lesz az egy közös kép,és egy vibri😅.

Szeretnék valami személyeset adni neki vagy egy élményt amire ketten is tudunk menni.Van ötletetek?

febr. 28. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
Vidd el Szabadulószobába

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 28. 19:06 Privát üzenet
Rendeljetek egy fizetős fiút.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 29. 18:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ajándékot vegyek születésnapjára barátnőmnek?
50. születésnapra milyen ajándékot vegyek?
Milyen ajándékot vegyek neki?
Barátomnak vettem szülinapjára egy sörös poharat amibe gravíroztattam. Milyen kisebb ajándékot vegyek mellé?
Anyukám most szombaton lesz 39 éves, milyen szülinapi ajándékot vegyek neki? Semmi ötletem. Lányok ti minek örülnétek?
A páromnak (fiú) 25. Születésnapja lesz. Nem tudom mit vegyek neki.3 éve együtt vagyunk, már nagyon sok ajándékot kapott tőlem. Szeretnék valami emlékezeteset. Mindenképpen...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!