Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Jó ajandek lesz?

Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Nincs semmi amire nagyon vágyna, így tortat sutok és vettem két pólót, mert mostanság nincs ideje vásárolni, és azt múltkor mondta hogy jó lenne. Valamint együtt töltjük az estet, vacsi stb. Ez jó ajandek szerintetek? Hülyeséget nem akartam venni. 28eves.

Kérdések hasonló témában: születésnap

febr. 28. 19:53  Privát üzenet  

A válaszok
Persze hogy jo! 😊

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 29. 01:20 Privát üzenet

Tökéletes.

A torta jó, mert a saját munkád és időd van benne.

A pólók jók, mert látszik, hogy figyelsz arra, amit mond.

Az együtt töltött idő jó, mert szeretitek egymást.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 29. 09:16 Privát üzenet

Szuper!

Én párom tavalyi szülinapjára boxert vettem, mert folyton panaszkodott, hogy állandóan kilyukadnak (ami igaz is volt, mert a nagy részét én varrtam meg :D). Nagyon örült neki, szerintem hasznos volt. Én nem tortát, hanem muffint sütöttem neki, mert azt jobban szereti.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 29. 10:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, nagyon köszönöm a válaszokat. ☺️☺️

# 4/5Időpont febr. 29. 11:39 Privát üzenet

Hali.

Én is tortát sütöttem barátnőmnek több alkalommal. Aztán már a következő években vettem neki tangát is, mert előfordult, hogy többszőr beszart tőle. A szarcsimbókot nem tudtuk kikaparni a varrás közül, így kidobtuk. Annyiba jó, hogy itt sok a román árus és tudok venni neki mindig családi pakkot.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 3. 21:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek van, illetve lesz-e valaha értelme az életemnek?
Holnap lesz az első randink de már holnap megkérdezem hogy lesz-e a barátnőm. Adjak mellé valami ajándékot? Vagy Várjak még a megkérdezéssel? Többi lent.16/F
Mit vegyek szülinapjára a barátnőmnek? (15-lesz)
Steam-es játék indítási problémák?
18. születésnapra mit adjak a pasimnak?
Ennyi ajándék elég lesz-e a kishúgomnak az általános iskolai ballagásra? Hova dugjam, hogy ne vegye észre?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!