Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ajandek lesz?

Jó ajandek lesz?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Nincs semmi amire nagyon vágyna, így tortat sutok és vettem két pólót, mert mostanság nincs ideje vásárolni, és azt múltkor mondta hogy jó lenne. Valamint együtt töltjük az estet, vacsi stb. Ez jó ajandek szerintetek? Hülyeséget nem akartam venni. 28eves.

2020. febr. 28. 19:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Persze hogy jo! 😊
2020. febr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes.

A torta jó, mert a saját munkád és időd van benne.

A pólók jók, mert látszik, hogy figyelsz arra, amit mond.

Az együtt töltött idő jó, mert szeretitek egymást.

2020. febr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!


Én párom tavalyi szülinapjára boxert vettem, mert folyton panaszkodott, hogy állandóan kilyukadnak (ami igaz is volt, mert a nagy részét én varrtam meg :D). Nagyon örült neki, szerintem hasznos volt. Én nem tortát, hanem muffint sütöttem neki, mert azt jobban szereti.

2020. febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nagyon köszönöm a válaszokat. ☺️☺️
2020. febr. 29. 11:39
 5/5 anonim válasza:

Hali.

Én is tortát sütöttem barátnőmnek több alkalommal. Aztán már a következő években vettem neki tangát is, mert előfordult, hogy többszőr beszart tőle. A szarcsimbókot nem tudtuk kikaparni a varrás közül, így kidobtuk. Annyiba jó, hogy itt sok a román árus és tudok venni neki mindig családi pakkot.

2020. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!