Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Van olyan, aki feb.24-en szuletett?

Milyen nektek? Szoktatok ezzel viccelodni?

Valamint a többieknek mi a velemenye a plusz egy napról?

Kérdések hasonló témákban: születésnap, február, szokonap, szokoev

febr. 29. 14:37  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

29-ediket akartam irni, bocs :D

# 1/3Időpont febr. 29. 14:38 Privát üzenet
Kb 3-400 ember szuletik szokonapon Magyarorszagon. Igy tehat kb 8000 per pillanat elo magyar unneplo szuletesnapjat feb 29 en.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 29. 16:07 Privát üzenet
Jól írtad elsőre, hivatalosan 24.-e a szökőnap, onnantól minden tolódik egyel. A névnapok is. 24.-én nem volt névnap, ma pedig Elemér nap van, ami normál esetben 28.-án van. Szóval a szökőévben 24.-én születteknek van 4 évente szülinapja. Aki 29.-én születik, az normál években 28.-án ünnepelhet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 29. 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok? Raketa.hu/ha-valaki-vakon-szuletett-miert-nem-lesz-skizofren
Ebben az esetben orokolhet elso hazassagbol szuletett gyerek is?
Elso babam szerdan szuletett, pentek ota szoptatok, de elviselhetetlenul fajnak a mellbimboim. Meddig fog ez tartani?
34 hetre szuletett baba milyen hátrányból indulhat?
44 éves vagyok, soha nem volt még spirálom, most szeretném felrakatni.2 gyermekem császármetszéssel szūletett. Az orvosom ma azt mondta csak kórházban teszik fel, ő sztk...
Nem tudjatok ki szuletett meg 1992 februar 22? vagy csak siman februar 22

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!