Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak ajándékba a csládtag...

Mit adjak ajándékba a csládtagjaimnak? Többi lent

Figyelt kérdés

1, Férjemnek: 34 éves, szeret olvasni és pókerezni. szereti az extrém dolgokat, 3 gyerekünk van. szeret kirándulni, szereti a verseket és a zenét. Bak a csillagjegye, és Tamásnak hívják. Jövőhéten szombaton lesz a névnapja. nem tudom mit kaphatna. Segítsetek!



2, Anyósomnak: neki is jövőhéten tartjuk a szülinapját, imád olvasni, a szabadban lenni. étterembe sokat jár, és szereti a SPA dolgokat(tudfürdő, parfüm, fürdőbomba, ékszerek, stb). Igazán szeret kikapcsolódni, zenét hallgatni, kézműveskedni. a gyerekeknek is kéne adniuk neki vmit, de nem tudom hogy ők ésén mit adjunk



létszi írjatok ötleteket, számítok rátok! :-))



2020. márc. 1. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A férjnek kártyakeverő gépet, köncertjegyet, közös családi túrát.

Anyósodnak kozmetikai szereket, amit a gyerekek külön-külön adnak át, te meg szintén koncertjeggyel vagy jó könyvvel ajándékozd meg.

2020. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ezeket javasolnám:


A férjednek egy különlegesebb pókerkártyát innen: [link]


Anyósodnak pedig alapanyagokat amikből magának tud kikeverni egyszerűbb kozmetikai szereket.

2020. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem 1 éttermi vacsora a férjednek.Akárhol,örülni is fog neki és nem is kell agyalnod se.
2021. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!