Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés
esztermester12 nevű felhasználó kérdése:

Mit adjak ajándékba a csládtagjaimnak? Többi lent

1, Férjemnek: 34 éves, szeret olvasni és pókerezni. szereti az extrém dolgokat, 3 gyerekünk van. szeret kirándulni, szereti a verseket és a zenét. Bak a csillagjegye, és Tamásnak hívják. Jövőhéten szombaton lesz a névnapja. nem tudom mit kaphatna. Segítsetek!

2, Anyósomnak: neki is jövőhéten tartjuk a szülinapját, imád olvasni, a szabadban lenni. étterembe sokat jár, és szereti a SPA dolgokat(tudfürdő, parfüm, fürdőbomba, ékszerek, stb). Igazán szeret kikapcsolódni, zenét hallgatni, kézműveskedni. a gyerekeknek is kéne adniuk neki vmit, de nem tudom hogy ők ésén mit adjunk

létszi írjatok ötleteket, számítok rátok! :-))

márc. 1. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok

A férjnek kártyakeverő gépet, köncertjegyet, közös családi túrát.

Anyósodnak kozmetikai szereket, amit a gyerekek külön-külön adnak át, te meg szintén koncertjeggyel vagy jó könyvvel ajándékozd meg.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 1. 23:11 Privát üzenet

Én ezeket javasolnám:

A férjednek egy különlegesebb pókerkártyát innen: [link]

Anyósodnak pedig alapanyagokat amikből magának tud kikeverni egyszerűbb kozmetikai szereket.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 2. 08:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek a 20 eves baratnomnek ajándékba? Szereti az allatokat egy inkabb ilyen rossz lany
Ajándékba kaptunk egy olyan földterületet aminek több tulajdonosa is van, mekkora terület a miénk?
A Mekiben a különböző színű poharak ajándékba vannak?
A barátommal nemrég jöttünk össze, és jövőhéten ott a 18. szülinapja. Mot adjak neki ajándékba?
Hogyan lehet az Xbox-öt használni? Ajándékba kaptam egy Xbox one s-t és kb fogalmam sincs, hogyan kellene használni.
Szerintetek Angliába, hogy lehet ajándékba alkoholt küldeni?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!