Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ilyen esetben te írnál smiley-...

Ilyen esetben te írnál smiley-t a születésnapi köszöntés mellé?

Figyelt kérdés

Még tavaj összevesztem a legjobb barátnőmmel. Hamarosan lesz a szülinapja, úgyérzem, azért fel kell köszöntenem. Ő is írt, mikor nekem nem régen volt a szülinapom. Írt smiley-t, de valahogy úgy érzem, hogy az nem igazán szívből jött, hanem olyan "kétszinű" alapon. Tehát odabigyeszt egy smiley-t, de valójában nem gondolja úgy.

Szóval az a kérdés, hogy írjak neki smiley-t a köszöntés mellé, mert az az "elvárt", jó pofizzak, vagy írjam úgy, ahogy érzek is, mosolygós smiley nélkül " Boldog szülinapot"

Nem hiszem, hogy ez a barátság már felépül.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 10. 09:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
Ki fogunk halni b+
2020. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Dobjál már egy nem szívből jövő szmájlit, milyen az. Úristen.
2020. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát, én biztos írnék. méghozzá így:

Boldog Szülinapot...:D:D:D:D::DD

2020. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az élet nagy problémái... tudod, mi az igazi gond? Hogy j-vel írod a 'tavaly' szót.
2020. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Minek koszontitek fel egymast, ha amugy ossze vagytok veszve? Azon problemazol, h a mosolygo fej nem jon szivbol, mikozbe az egesz koszontes is csak „ muszajbol“ , „ ugy illikbol“ van?...
2020. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3, ezen nevettem... 😁

#5, azért mégis közel 20 éves barátság lebeg a levegőben, és ha valamilyen módon nem jelzem, hogy boldog születésnapot kívánok a történtek ellenére is, ezzel csak azt adnám a tudtára hogy nem érdekel az egész, pedig nem így van. De azt sem akarom mutatni, hogy minden rendben van. Nekem igen is van jelentősége a smiley-nak, csak úgy nem írom senkinek sem, csak ha úgy is gondolom.

Többiek, aki csak a helyesírásba tud belekötni és nem tud értelmes választ írni, csak jön az "élet nagy problémája" kifejezéssel meg csak kötekszik, jobb, ha a "vissza" nyíllal kilép a kérdésből, mert nem vagyok rá kíváncsi.

Értelmes, jóindulatú válaszokat szívesen fogadok, a rosszakat figyelmen kívűl hagyom.

2020. márc. 10. 13:39
 7/13 anonim válasza:
88%
Ha nem írod senkinek ha nem szívből jön akkor mit vekengsz itt hiszen kerek perec kifejtetted, hogy nem szívből jön.
2020. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nők... miért nem tudtok egyszerűen egyenesek lenni, minek a folytonos jópofizás? Csináld úgy, ahogy belül érzed. Ha te smiley-t is szeretnél küldeni, akkor küldj. Ha nem, akkor ne.

Amúgy megbocsátás is létezik a világon, meg nagyvonalúság is, ha te vagy az engedékenyebb, attól még nem vagy gyengébb, sőt...

Meg van olyan is, amikor egyszerűen vége a barátságnak, és már semmi nem lesz ugyanolyan...


Amúgy meg az a legtisztább, ha megirod neki, hogy "Boldog szülinapot, Isten éltessen sokáig, de amúgy dögölj meg!" :D


Hiszen "barátnők" között igy szokott ez érzés szinten menni, megfigyelésem szerint.

2020. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8, ha lehetne, tíz zöld pacsit is adnék, de mivel nem lehet, csak egyet adtam. Jót modolyogtam! 😊 Köszönöm szépen!
2020. márc. 10. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb alkalom, hogy végre kibéküljetek, az, hogy felköszöntöd. Sőt el is mehetnétek együtt valahová, egy kávéra, vagy kajálni stb. meg kell becsülni a barátokat, főleg ha ilyen régi barátság a tiétek.

Szóval szerintem köszöntsd fel es smileyt is rakj 😉🙂

2020. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!