Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit illik szülinapra venni...

Mit illik szülinapra venni anyósnak?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 3 éve vagyunk együtt, az anyukájának májusban lesz az 58. szülinapja. Nagyon szeret olvasni (de könyvet legutóbb kapott, így azt most nem szeretnénk) és főzni (régebben szakács volt, így nagyon felszerelt a konyhája).

A párom is tanácstalan, nőként inkább én szoktam az ilyesmit intézni, de most meglőve érzem magam.



2020. márc. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg férjnél (ha van) utánakérdezni, hogy nem-e tört el, romlott el valami, ahelyett új készüléket venni. (Praktikus ajándék)


Vagy vacsorázni is elvihetnétek (ha májusra leáll a koronapánik).

2020. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Régebben szakács VOLT? Ma mivel foglalkozik? Egy 58 éves nőnek - ha nem volt valami súlyos betegsége, amiből maradandó károsodása maradt, pl. levágták a lábát vagy agyvérzés, stb. - még javában dolgoznia kell úgy 5-6 évig legalább. (Tudom, anyósom pont itt jár korban...)

Vegyél nekem e-book olvasót... :)

2020. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ajandek kosarat. Csokor virag.
2020. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem illem kérdése, mégcsak nem is a koré. Azt keressétek, hogy mit szeretne, mi az ami örömet szerez(ne) neki.


Ha nagyon szeret olvasni, akkor a könyv mindig nagyon jó ajándék neki, mert örömet szerez neki. Vegyetek mellé egy tortát (nem kell számokkal ellátni, ha nem akarjátok), egy csokor virágot, édességet, ha szereti és egy szép képeslapot, amit ketten megírtok. Van, aki örül neki.

2020. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2!


Ma lehet hogy agysebesz? Tudod azért, mert valaki mondjuk 10 evig szakacs volt, még lehet 30 évig agysebesz is akar. Amúgy meg a nők 40 ev munkaviszony utan elmehetnek nyugdijba.


Kérdező!

Valami különleges alapanyagokból összeállított ajándékkosár vagy csomag plusz egy szakácskönyv.

2020. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Májusig örüljenek, ha lemegy a fertőzés veszély!

Inkább beszéljetek vele rendszeresen, hogy hogy van, amíg ilyen időket élünk. Bulizni ráértek később.

2020. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyósom mindig nézi Borbás Marcsit. Már 4 éve minden karácsonykor a legújabb könyvét kapja és imádja :)
2020. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia nemtudom hogy még aktuális-e, de egy szép cserepes virágnak,egy szakácskönyvnek, vagy akár ha szereti csinosítgatni otthonát akkor oda valami szép kiegészítő, valami személyeset pl.: egy rólatok készült kép akár párnára, egy kis faládikóra, vagy egy hűtőmágnesre(ha szeret főzni sokat fogja látni majd :) ) esetleg egy éttermi ebédet(persze csak a járványhelyzet után) de akár ilyen kis tartóedénykéket is fűszereknek tudod amire rá van írva hogy bazsalikom, vagy kakukkfű, de akár valami szép sütiforma készletet is Remélem tudtam segíteni!
2020. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De akár egy olyan kötényt is amire rá van írva hogy a legjobb szakács(vagy amit szeretnétek) és ezt az ízléséhez mérten csináltatni(mivel szerintem boltokban ilyennel nincs előre legyártott úgyhogy érdemes csináltatni) ha szereti a viccet akkor viccesen, ha inkább a szépet akkor pedig mondjuk virágosra, gyümölcsösre, konyhai eszközösre de örülhet egy szép jegyzetfüzetnek is (ami illik a kötényhez) ide lejegyezhetné saját receptjeit is, de a szép fények(nem karácsonyi hanem mondjuk szívecske alakúak) ilyenek kaphatóak boltokban és ezekkel feldíszíthetné a nappalit van egy ajándékkeresős oldal ahol egy férfi vállal versírást, de ha nagyobb ajándékba gondolkoztok akkor esetleg(ha csak sima mosogatólya van) akkor egy mosogatógép vagy a szobába egy könyvespolcvagy akár új szőnyeg de ha van mondjuk férje tőle is megkèrdezhetitek mire vágyik
2020. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!