Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nagyon ciki ez a születésnapi...

Nagyon ciki ez a születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Barátomnak lesz a születesnapja, tulajdonképpen mindene megvan, nem tudtam volna olyan ajandekot venni,ami hasznos vagy hasonlók,mert tényleg mindene megvan.

Kivéve egyetlen dolgot, egy robogó,de azt sajnos én sem tudom mevenni...

Ugyhogy vettem neki egy törülközőt,amin egy harley davidson-motor van igy belehímezve.

Meg sütni fogok neki egy nagyon szép szám tortát is.

5 hónapja vagyunk együtt nem tudom ez barmit szamít is.

szerintetek nagyon ciki lesz ezt odaadni neki?

Köszönöm a segítséget.


2020. ápr. 28. 14:01
 1/6 anonim válasza:
82%
Egyáltalán nem cuki, szerintem ennek is nagyon örülni fog, ilyeneken ne stresszelj :)
2020. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Bocsi, azt akartam írni hogy egyáltalán nem ciki 😂
2020. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
EZen jót mosolyogtam. Szerintem cuki! Biztos ad majd egy cuppanost az arcodra :)
2020. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó :) szívből adod, a tortával sokat is fogsz dolgozni, ez a lényeg. Egy motor nem is lenne sztem jó ötlet egy ilyen friss kapcsolatba, én legalábbis szörnyen zavarba jönnék, ha 5 hónap után ennyit költenének rám.
2020. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm szépen aranyosak vagytok! :)
2020. ápr. 28. 21:37
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a robogó necces lett volna. Engem keserűséggel töltene el, hogy ekkora értékű ajándékra pazarlod a pénzed - miattam. Végül is egy törülközőre is rá lehet ülni, legfeljebb nem megyek vele sehova ;)
2020. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!