Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan közöljem a közeli...

Hogyan közöljem a közeli ismerőseimmel, hogy ne tegyenek ki képet a születésnapomon?

Figyelt kérdés

facebookon nem lehet posztolni az adatlapomra, csak üzenetben írni. viszont mostanság elterjedt ez, hogy instagram storykban köszöntik az embereket gáz/közös képekkel, majd meg is jelölik.

hogyan mondjam meg nekik hogy ezt én nem szeretném? elég bunkón hangzik az hogy “légyszives ne tegyél ki képet a születésnapomon holnap” vagy ha kiteszi akkor “köszönöm de leszednéd légyszives?”


2020. máj. 3. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mindket keres abszolut meltanyolhato, az a bunko aki nem teljesiti. Vegso esetben jelenteni is lehet h. az engedelyed nelkul rakott ki rolad kepet.
2020. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Helló Xy! Biztos láttad, hogy nem lehet a fb oldalamon üzenni. Nos, az nem véletlenül van úgy. A szülinapom nem nyilvános esemény, és nem szeretném ha nyilvánosan koszontenetek fel, mert akkor mások is írnak, és bocsi, de nincs kedvem és időm okyan embereknek valaszolgatni, akikkel elvileg semmilyen más kapcsolatban nem vagyok és felköszönt. Köszönöm a megértéseteket. Xy
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!
2020. máj. 3. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják ezt rólad? Nekem sincs kint sehol semmi, csak egy profilkép. A barátaim, közeli ismerőseim, nem is tesznek ki rólam semmit. Ha készül közös kép, akkor megkérdezik, hogy a saját oldalukon megoszthatják-e. Szóval nekem nem kéne szólnom nekik, mert tudják.

Távolabbi ismerősöknek meg szerintem eszébe nem jutna képet kitenni velem, meg nyilván nem is nagyon van közös képünk.

2020. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Hú, ez nekem is nagy segítség lenne, ha tudnám, hogy hogy mondjam meg nekik... :/
2020. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Azt tudni lehet, ami kimegy az internetre, az a világé, többé arról senki nem tud rendelkezni. Tehát minden aggály nélkül egyszerűen közöld velük, hogy ezt rendkívül rossz néven tudod venni.
2020. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt állítanám be, hogy az adatlapodon posztolást engedélyezned kell, mielőtt kikerül. Akkor odamennének a gáz képek, és akkor vagy nem engedélyezed, vagy úgy engedélyezed, hogy csak te és ö lásd, és akkor sértődés sincs.
2020. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha egyszer még a szülinapod előtt szóba hozod e/3-ban? Pl "hallod, most került elém insta storyban ez a kép a Pistiről, amit a Béla kitett... Én tökre nem értem, miért kell ezt ilyenkor, eleg kínos lehet Pistinek h random emberek az ő gáz fotóit nézegetik.. remélem nekem nem fog senki kitenni, max üziben küldjék el nekem, az is jobb mint ez"


Én vhogy így csinálnám, nem kell tudnia annak a barátomnak, hogy ez burkolt üzenet neki, (mondjuk ez nyilván furábban veszi ki magát, ha 2 nap múlva van a szülinapom, úh jóval előtte kell), elég, ha a véleményemet tudja a dologról

2020. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed láthatóvá a születésnapodat, az emberek 90%-ának eszébe se jut felköszönteni. A maradék 10% meg a közeli barátok, és az ember a közeli barátaival azért jó esetben tud annyira kommunikálni, hogy ne itt kelljen kérdéseket kiírogatni.
2020. máj. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

És attól lesz valaki boldog, ha vadidegen emberek százai köszöntik fel?

Azt lehet mondani, hogy csak ő és én lássuk. Egyetlen szabálytisztelő ember sem fogja látni. De mindenki más, ha akarja, láthatja. Az internet már csak ilyen.

2020. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!