Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok Nektek mennyire jelente...

Lányok Nektek mennyire jelentene érdekes kihívást az alábbi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mennyire lenne Számotokra izgalmas kihívás megszervezni egy több szempontból sem átlagos pasi szülinapi partiját?

2020. máj. 13. 12:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
67%
"nem átlagos".... hejj, apukám, de sokat képzelsz te magadról. Egy átlagos csóka vagy, szülinapodra kapnál egy tortát, esetleg egy üveg jobb fajta italt - ha egyáltalán hajlandó lennék elmenni, hogy téged ünnepeljelek. Mert te átlagos vagy, de én nem vagyok az :D
2020. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Az, hogy nem átlagos, lehet negatív és pozitív is. Tehát lehet nem kell rögtön lehúzni a pasit. Lehet futtatni akarja magát tényleg, hogy nem átlagos, de lehet valami negatív miatt nem átlagos. Nem írta, nem tudjuk mik azok amiket nem akar ide kiírni.
2020. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, úgy értette, hogy kretén. :D
2020. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat! Bevallom azért az meglepett, hogy hány éretlen, rosszindulatú, megalázni, földbe döngölni akaró válasz jött, miközben a válaszadó azt sem tudja, hogy miért írtam magamról azt, hogy nem átlagos. Azt gondolom, hogy aki ilyeneket ír, gondol az önmagát minősíti a legjobban...

Nem szokásom magamat fényezni, mások véleménye az, hogy pozitív értelemben sok mindenben az átlag feletti vagyok, de ha bántja valakinek az egóját, hogy léteznek ebben az országban ilyen pasik, az elég elszomorító... Másokat csak akkor szoktam minősíteni, ha megismerem és az alapján véleményt tudok alkotni róla, de persze arc és név nélkül úgy látszik sokan másokon élik ki a saját kishitűségüket, kudarcaikat, pszichés problémáikat.

Utolsónak üzenem, hogy nyilván a kerténeknek 140-es az IQ-ja...

Innentől kezdve azt szeretném kérni, hogy mások szerint is értelmes, kedves, éretten is gondolkodni, megnyilvánulni tudó lányok válaszoljanak. Köszönöm!

2020. máj. 17. 22:53
 25/34 anonim ***** válasza:
84%

Jaaaaj, már megint a 140-es IQ-s! :D

Igen, tudjuk, Kérdező. Itt GYIK-en mindenkinek olyan átlagon felüli IQ-ja van, ami a valóságban csak Einsteinnek és társainak volt. Úgy tűnik, a fórumozás felviszi az intelligenciát. :D


"140-es IQ-val a géniuszok rendelkeznek, ide az emberek mindössze 0,2 százaléka tartozik. Ide tartozik például Bill Gates vagy Stephen Hawking."


Naaagy megtiszteltetés egy zsenit üdvözölni köreinkben. :D

2020. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
67%
"Nem szokásom magamat fényezni" - és utána ír magáról újabb 3 bekezdést, ahol önmagát dicséri :D :D
2020. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%
Ne bántsd, 140-es IQ-val nem elvárható, hogy szerény legyen valaki. :D
2020. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
84%
Bill Gates?? Az a múlt héten próbálkozott be, de elhajtottam. Ha tudtam volna, hogy ő is 140-es.....
2020. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%
Mit nekem 140-es IQ. Az semmi. Nekem Dr. Spencer Reid kell. Neki 187. :D
2020. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
#25! Miért, máskor is fényezte már itt magát? :D
2020. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!