Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek hülyeség olajsütőt...

Szerintetek hülyeség olajsütőt venni ajándékba?

Figyelt kérdés
Férjemnek lenne, nagyon szereti a rántott húsokat és ezért többször tudnánk rántott ételeket készíteni gyorsabban, ezért gondoltam hogy neki jó meglepetés lenne.

2020. máj. 27. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ö szokott kaját készíteni, akkor esetleg.
2020. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha te készíted a rántott húsokat, akkor az ajándék neked szól.

Másrészt ettöl nem készül gyorsabban, mert sütés után az olajsütöt ki kell üríteni, kimosni, az olajat megfelelö helyen leadni, az oldajsütöt helyrerakni.

Sütés elött meg ugyanúgy kell panírozni, az olajsütöt elövenni, az olajat betölteni, felmelegíteni és sütni - azaz semmivel sem gyorsabb vagy egyszerübb, mint egy serpenyöben sütni.

2020. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Hát... Kevés olyan ember van, aki értékeli a háztartási gépet, mint ajándékot.
2020. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A második válaszolónak igaza van. De igen, ha ő szokta készíteni a kaját, akkor még okés is lehet. Ha te, akkor meg konkrétan magadnak veszed meg.
2020. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Férjem nekem nagy motort akart venni szülinapomra. Nincs is motorra jogsim,neki van. Én nem is tudok motorozni. De szerinte szép ajándék lenne, mert vinne ő mindenfelé ha szeretnék motorozni.

nagyjából ilyen az olajsütő is mint szülinapi ajándék.

2020. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy jó ajándék. Akkor is, ha nem ő használja közvetlenül. Az eredményét élvezni fogja.


Nekem egy kikötése szokott lenni : hova rakod? Ha van helye, ahol elfér, ahol használni lehet, és sokat sütnénk olajban a háztartásban, én igazán figyelmes és hasznos ajándéknak tartanám.


Egy 40es férj.

2020. máj. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!