Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek vagy...

Milyen ajándékot vegyek vagy készítsék anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés

40. születésnapjára szeretnék neki venni/ készíteni egy emlékezetes ajándékot. Viszont nem vagyok túlságosan kreatív és jártas az ilyen dolgokban. :(


Amit tudni kell róla, hogy elég sokat dolgozik, szeret olvasni, imádja a kutyákat, a virágokat vagy úgy amblokk a növényeket, szeret kertészkedni.


Virágot biztos veszek neki, az alap. A tortának is megvan már az ötlet, az nagyon jó lesz. :D De szeretnék még neki egy külön ajándékot ami nem sablonos, és én is eltudom készíteni vagy készíttetni.


Ötletek?



2020. máj. 31. 22:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Esetleg ha van közös képetek, vagy háziállatotok, a dm-ben lehet nyomtatni képet 70 forintért, s azokat beletehetnéd képkeretbe. Lehet venni 5 férőhelyes, aranyos kereteket, és tehetnél bele képet magadról, magatokról, háziállatról, házinövényről :D
2020. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könyv vagy újság lapjából 40 szál papír rózsa.

Nem olyan nehéz elkészíteni, csak sokáig tart, mire kész a 40 db.


[link]

2020. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletek, köszönöm. :) A papír rózsás kifejezetten tetszik, de nincs szívem szétfarigcsálni egy könyvet(én is imádok ovasni:D). Újságból meg annyira szerintem nem szép :/
2020. jún. 1. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!