Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Élettársam sajnálja rám a...

Élettársam sajnálja rám a pénzt; a gyermekére nem. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszünk a lánya miatt. 3 éve vagyunk élettársak. A gyerekre rengeteg pénzt költ havonta. Tartás 70 ezer, plusz állandóan nálunk van,itt is rá költünk sok pénzt. Programok; kaja; ruha; cipő; játékok stb... Most az apja 40-50 ezerért vesz a 6 éves kislánynak motort. Plusz lesz a szülinapja; arra külön kap valamit; plusz zsur rendezés. Nekem most lesz a szülinapom. Kapok egy tortát; olyat amit ráadásul nem is kedvelek. Plusz elmegyünk kirándulni meg egy 20 ezrest. Még meg sem kérdezte mit szeretnék. Szerintem legalább most; szülinapom alkalmából igazán ki tehetett volna magáért. Miért tesz köztünk ekkora különbséget? Nem vagyok anyagias. Van munkahelyem! Pénzem; mindenem. De zavar; hogy 20 ezer forintra tart. Egy 6 éves gyereknek meg 40 ezres motort vesz csak úgy...
2020. jún. 5. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Egy kérdésem van: miért vagy vele?

Mert egyértelmü, hogy nem vagy fontos neki: akkor ugyanis nem olyan tortát venne, amit nem szeretsz, meg nem felejt el ajándékot adni.

Abban egyetértek veled, hogy ez nem anyagi kérdés, hanem elvi és ezzel vannak bajok, a barátod egyszerüen használ téged, ingyen szex + háztartásvezetönek, de ennyi az egész.

A helyedben már régen továbbléptem volna ezen a kapcsolaton

2020. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

szerintem meg álomvilágban élsz

mindig a gyerekem lesz az első, nem az épp aktuális partnerem


persze ettől abnormálisnak tartom, hogy 50 ezreket költ a gyerekre, de a 20 ezer szintén sok szerintem

2020. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne már hogy az a legfontosabb a kapcsolatotokban, hogy rád kevesebb pénzt költ,mint a saját lányára.
2020. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért kapnék a páromtól pénzt? Meg is sértődnék. Azt hogy megkérdezi mit szeretnék oké, de nem várom el. Egy torta és kirándulás nekem sokkal több, mint elég. Egy picikét engedj el az elvárásokból, mert feleslegesen őrlöd magad emiatt. Egy férfi álljon melletted de ne legyen kívánságkosár. A gyerekért pedig mindent megtenni, kevés ilyen apa van! Inkább aziránt érdeklődnék, hogy milyen volt a kapcsolatod apukáddal? Megkaptál mindent, vagy szűkölködtetek anyagilag?
2020. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
A gyermek csak vendég a házban.Olyan 18-20 éves korig.Azután kirepül, házasodik.A párunk fontosabb kellene hogy legyen.Sajnos nem mindenkinek a legfontosabb.Imponálni akar csak, hogy ő gazdag, megteheti a drága játékot.Ezek ilyen játszmák.Csak azért is megmutatom a másiknak, hogy vagyok valaki.Tudod a pénz beszél.
2020. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

a gyerek vendég? te normális vagy? őszintén nagyon remélem, hogy nincs gyereked, és nem is lesz addig, amíg nem változtatsz ezen a hozzáálláson

az ilyenek traumatizálhatják szét a gyerekkort..

2020. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Te nem vagy fontos neki. Nem azért, mert a 6 éves gyereknek több mindent, nagyobb értékben vesz, mint a felnőtt huszonéves (gondolom kb. ennyi vagy) barátnőjének. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Azt várod, hogy amennyi értékben rá költ, azt te is kapd meg havonta?


De pénzt adni a párodnak születésnapjára, meg olyan torta, amit nem is szeretsz (ergo nem is érdekli, neked ízlene-e), nem éppen arra vall, hogy fontos szerepet töltesz be az életében, inkább egy kényelmes kiegészítő az életében.

2020. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
Ha mérhetetlenül szeret, akkor azt várod el, hogy csilliómilliókat adjon, mert annyira 'tart'?
2020. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem vagy anyagias, de mégis az zavar, hogy a gyerekedre többet költ, mint rád. Oké.
2020. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*gyerekére, elírtam (9)
2020. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!