Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mennyire jó választás felesége...

Mennyire jó választás feleségemnek szülinapra egy 10,1"-es kijelzőjű notebook?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy túl kicsi a kijelző. [link]
2020. jún. 5. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat utazik, akkor jól jön egy kis képernyős.
2020. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát most az, hogy neki mennyire lenne megfelelő... én soha nem vennék magamnak ilyen kicsi kijelzőset, mert zavarna a kijelzőméret. Szerintem ha teheti az ember, akkor inkább vegyen nagyobb kijelzőjűt, szerintem avval az ember mindenképp jobban jár.
2020. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

10" az nem laptopmeret, az tabletmeret, csak a 10"-os tabletek ennel jobb felbontasuak. A 64 giga EMMC tarhely kb. a Windowsnak eleg, de par het alatt megtelik a frissitesekkel, a 4 giga memoria miatt amigy is kuszkodni fog egy bongeszovel is, foleg h. a VGA is azt hasznalja. A CPU vicc kategoria.


Oszinten szolva a gyereknek se feltetlenul vennem meg, mert kirohogne.

2020. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Ahogy az előző mondja. Még ha valaki nem is informatika beállítottságú, meg fogja érezni az Atom processzort és a 4 GB ramot. Mindkettő édeskevés, hogy a Windows 10 élvezhetően fusson.

64 GB tárhely nem sok mindenre elegendő. A Win 10 abból alapból elvisz 25-30-at. A maradék 30-at gépen megtölteni nem egy nagy dolog.

A 10 colos kijelzővel még csak-csak el lehetne lenni, de az is inkább csak a fejfájást okozza egy laptop esetében.

Ez a laptop igazából csak egy laptopnak felcímkézett Windows tablet, abból is az egyik legalkalmatlanabb mindennapi használatra.

2020. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mire lehetne hasznalni. Vagy ő pont ilyet szeretne?

Kicsit gyűjtsél még és vehetsz egy normálisat.

Vagy vegyél mást. Pl. Ebook olvasó.

2020. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm.
2020. jún. 6. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

És az euronics nem feltétlen jó árakkal dolgozik. PCX, Notebook.hu, laptop.hu, auqa.hu

Ezeken is nézz szét.


(edigital-nak a garanciális ügyintézése híresen vacak, szóval azt nem ajánlom)


És mások is tudnak még jó oldalakat, ahol érdemes körülnézni.

2020. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, mire használná a feleséged. Nő vagyok, nekem egyáltalán nem lenne praktikus, nagyon pici a kijelzője és a tárhelye is, nem igazán tudom elképzelni, hogy alkalmas lenne munkához és/vagy szórakozáshoz. Ráadásul ár-érték arányban sem találom túl jónak.
2020. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!